Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 22 kwietnia 2025 22:17
Reklama dotacje dla firm
Reklama
Reklama
Reklama

Stara Oleśnica, czyli jesień idzie, nie ma na to rady...

Jesień idzie przez park przy ulicy Mickiewicza. Prawie 60 lat temu...
Stara Oleśnica, czyli jesień idzie, nie ma na to rady...

"Trochę nie możemy się z tym pogodzić, ale to ostatnia Retro Środa tego lata… Pamiętamy jednak, że jesień sprzyja spacerom – czasem w słońcu, czasem w deszczu" - napisali pracownicy Oleśnickiego Domu Spotkań z Historia, publikując tę fotografię.

Jest ona autorstwa Andrzeja Komarzyńca. Widzimy na niej park przy ulicy Mickiewicza w latach sześćdziesiątych.

Oryginał zdjęcia i negatyw znajdują się w archiwum prywatnym. Kopia cyfrowa z negatywu czarno-białego została wykonana w 2018 roku w ramach projektu Fundacja Ważka i ODSzH Dolnośląskie Archiwum Tradycji finansowanego ze środków MKiDN, priorytet Kultura Cyfrowa.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: zw-kowalskiTreść komentarza: Katolicy. Zajmijcie się żałobą po śmierci papieża Franciszka. Amen.Data dodania komentarza: 22.04.2025, 21:59Źródło komentarza: Jagielska: Będę przyjmować porody, operować i robić aborcjeAutor komentarza: dżeFKejTreść komentarza: Syców ma lepsza obsadeData dodania komentarza: 22.04.2025, 21:35Źródło komentarza: Kto wystąpi na Dniach Twardogóry?Autor komentarza: O jejku!Treść komentarza: Edek dziękuję za życzenia wielkanocne. Życzę ci byś uniknął aborcji opóźnionej!Data dodania komentarza: 22.04.2025, 21:22Źródło komentarza: Jagielska: Będę przyjmować porody, operować i robić aborcjeAutor komentarza: Łowca obrońców życiaTreść komentarza: Prawica, obrońcy życia i katolicy są przeciwko aborcji po to żeby molestować i brutalnie gwałcić dzieci. Nie każdy gwałciciel i pedofil to obrońca życia, katolik i prawicowiec, ale każdy obrońca życia, katolik i prawicowiec to pedofil i gwałcicielData dodania komentarza: 22.04.2025, 21:17Źródło komentarza: Burmistrz żegna papieża FranciszkaAutor komentarza: Łowca obrońców życiaTreść komentarza: Na pohybel antywartościom katolickimData dodania komentarza: 22.04.2025, 21:16Źródło komentarza: Burmistrz żegna papieża FranciszkaAutor komentarza: Łowca obrońców życiaTreść komentarza: Przynajmniej się ich nie gwałci tak jak robił to JP2 i jak robią to katolicy i obrońcy życiaData dodania komentarza: 22.04.2025, 21:16Źródło komentarza: Burmistrz żegna papieża Franciszka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Redakcja Oleśnica24.com

Olpress s.c. 56-400 Oleśnica, ul. Młynarska 4B - zobacz szczegóły

Redaktor naczelny: Krzysztof Dziedzic