Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 19 kwietnia 2025 09:02
Reklama dotacje unijne dla firm
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Oleśnica Razem w Parku Kopernika [WIDEO]

Tym razem prezentowano program wyborczy dla okręgu numer 2.
Oleśnica Razem w Parku Kopernika [WIDEO]

Autor: Grzegorz Huk

Tym razem w Parku na Kopernika spotkali się z wyborcami Michał Kołaciński i kandydaci na radnych z Oleśnicy Razem. Tradycyjnie  były jabłka, ciasto, kawa, herbata i animacje oraz niespodzianki dla dzieci.

Burmistrz mówił m.in. o zmniejszeniu zadłużenia miasta z 24 do 14 milionów, o komputeryzacji szkół, strefie aktywności gospodarczej i Centrum Usług Społecznych.

Przedstawiano też deklaracje wyborcze dla okręgu, m.in. obiecano, że po wygranej OR w miejscu dawniej planowanej obwodnicy nie powstanie zabudowa mieszkaniowa, ale duży parking, zbudowany zostanie łącznik Kopernika z Warszawską i tzw. starą ósemką. Mówiono także o remoncie Łukanowskiej, o podwórcu na Rynku z częściowym odblokowaniem ruchu, o budowie nowoczesnej przychodni przy szpitalu. 

Mieszkańcy mieli możliwość zadawania pytań. Piknik trwa...




Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

olo 08.10.2018 08:13
Bardzo dobre działania i konkretne rozwiązanie Kołacińskiego i jego ludzi. - widać mają pomysły . Bronsia gadanie bzdur, że Oleśnica straciła blask, to flaki z olejem

z osiedla 07.10.2018 22:53
radny Bielański dla Serbinowa zdziałał naprawdę dużo , był aktywny. Ma duże poparcie na osiedlu , co jest zrozumiałe. Nie powinien mieć problemów z reelekcją. Z innych kandydatów, dobre wrażenie robi pani Mikuś Machała, bardzo kontaktowa osoba.

Wyborca 07.10.2018 22:28
Paweł super gość.Powodzenia!

Ola 07.10.2018 19:37
Super spotkanie. Dla kazdego cos. Park w coraz lepszym stanie. Popieram.

trójokolorowi 07.10.2018 19:31
Bielan to fenomen samorządu nie liczyłem ze tak się sprawdzi

KL 07.10.2018 19:22
Paweł Bielański to najlepszy radny jakiego miał Serbinów. Widać świetnie rozeznania i przygotowanie, a przedwyszstkim chce mu sie robić

życzliwi żyją dłużej 07.10.2018 19:15
Widziałam tam pozytywnie nastawionych ludzi.

Silva 07.10.2018 17:29
Ha ha dobre. Nieomylny i jego ludzie..... Już ich widzę na miotłach

Darek 07.10.2018 16:44
Sympatyczna imprezka bez udziału "czyścicieli" miasta.

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: ciekawyTreść komentarza: Czy to może łysy kark kibolski śląska?Data dodania komentarza: 19.04.2025, 08:22Źródło komentarza: Policjanci z sąsiedztwa - niezapomniane interwencjeAutor komentarza: ForumowiczeTreść komentarza: Między Polską, a Szwecją nie zachodzi żadne partnerstwo, tylko są jednostronne korzyści dla Polski, Kowalski już dawno to tłumaczył, ale do ciebie i twoich osobowości mnogich nadal to nie dociera. Może już czas najwyższy podjąć leczenie psychiatryczne?Data dodania komentarza: 19.04.2025, 07:49Źródło komentarza: Są juz zniżki do zoo i Hydropolis we WrocławiuAutor komentarza: ForumowiczeTreść komentarza: Ja jestem facetem, seksisto, męski szowinisto, wyznawco patriarchatu. Żadna kobieta nie żyje po to żeby miała się komukolwiek podobać, a tym bardziej komuś takiemu jak tyData dodania komentarza: 19.04.2025, 07:47Źródło komentarza: Działaczki z Oleśnicy na spotkaniu z SikorskimAutor komentarza: Precz z PiSTreść komentarza: Precz z PiSowskim ścierwem!Data dodania komentarza: 19.04.2025, 07:45Źródło komentarza: Działaczki z Oleśnicy na spotkaniu z SikorskimAutor komentarza: ForumowiczeTreść komentarza: Katolicy, prawicowcy, konserwatyści, tradycjonaliści, proliferzy, obrońcy życia, heteroseksualiści, rodziniści są przeciwko aborcji i za ochroną życia dlatego, żeby móc molestować i gwałcić dzieci, to jest jedyny powód ich działalnościData dodania komentarza: 19.04.2025, 07:40Źródło komentarza: Arcybiskup uważa, że w Oleśnicy złamano prawoAutor komentarza: ForumowiczeTreść komentarza: To był zabieg ratujący zdrowie i życie kobiety, który jednocześnie zmniejszył szanse dziecka na cierpienie, ograniczając je do absolutnego minimum, takie są fakty naukowe, tak mówi biologia i medycyna i żadni proliferzy opierający się na ideologiach, religiach, negujący weryfikowalne i empiryczne fakty naukowe tego nie zmieniąData dodania komentarza: 19.04.2025, 07:36Źródło komentarza: Aborcja w Oleśnicy. A może eutanazja?
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Redakcja Oleśnica24.com

Olpress s.c. 56-400 Oleśnica, ul. Młynarska 4B - zobacz szczegóły

Redaktor naczelny: Krzysztof Dziedzic