Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 13 kwietnia 2025 14:15
Reklama dotacje dla firm
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Na rondzie stanął karmnik

Zachęcamy do dokarmiania ptaszków.
Na rondzie stanął karmnik

Na rondzie w Krzeczynie przybyła nowa budowla- karmnik dla ptaków. Wykonał go Robert Zaliński, a ich ustawienie to wspólna inicjatywa KGW, sołtysa i rady sołeckiej.

A teraz zachęcamy do dokarmiania  ptaszków- zwłaszcza że zima dala o sobie znać... Tylko pamiętajmy - nie dokarmiamy ptaków pieczywem, które może im zaszkodzić.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Joe Black 12.01.2025 18:43
No powiem Wam, że jak na dorosłych ludzi to inicjatywa super przemyślana. Najlepiej karmnik postawić na rondzie, żeby przełazić przez drogę w miejscach do tego nie przeznaczonych. To takie edukacyjne dla dzieci. Pół biedy jak ten co sobie postawił karmnik będzie tam chodził, ale dzieci też tam pójdą. Do tego jak dzieci będą chciały popatrzeć na ptaki to też na rondzie i przy drodze będą się kręcić. Więcej rozsądku!!

Może inne miejsce 12.01.2025 13:26
Inicjatywa ok, ale dzieci na rondzie, to nie jest dobry pomysł.

BraVO 12.01.2025 12:30
Super inicjatywa!

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Humor NiemieckiTreść komentarza: Edku, vel Edmundzie od stakana! Zbliża się twój termin aborcji opóźnionej. Jesteś gotowy na zastrzyk w serce?Data dodania komentarza: 13.04.2025, 14:13Źródło komentarza: Magdalena Biejat pod zamkiem w Oleśnicy wsparła Gizelę JagielskąAutor komentarza: AndrzejTreść komentarza: Podniesiemy się po porażce i będziemy silniejsi! Chcieliśmy zrobić zasadzkę po Świerzną ale nas psy rozkminiły? Do następnego miastowi !Data dodania komentarza: 13.04.2025, 12:17Źródło komentarza: Zacięte derby powiatuAutor komentarza: Adam SzczepanowskiTreść komentarza: Jestem zbulwersowany zabiciem tego dziecka i postawą lekarzy i dyrektora domagamy się śledztwa i ukarania winnychData dodania komentarza: 13.04.2025, 11:36Źródło komentarza: Prokuratura wszczęła dochodzenie w sprawie aborcji w szpitalu w OleśnicyAutor komentarza: Edmund KalecińskiTreść komentarza: Podzielam wsparcie Pani Magdaleny Biejat dla Pani Gizeli Jagielskiej. Potrzeba u nas więcej kobiecej odwagi i szacunku. Papież Franciszek: "To zapomnienie leży u podstaw klerykalizmu i jego następstw. Klerykalizm jest deprawacją, ponieważ jest zbudowany na dystansie” – wskazał Franciszek. Wspomniał też o klerykalizacji świeckich: o promowaniu małej elity, która wokół kapłana wypacza także jego własną podstawową misję".Data dodania komentarza: 13.04.2025, 10:40Źródło komentarza: Magdalena Biejat pod zamkiem w Oleśnicy wsparła Gizelę JagielskąAutor komentarza: kermitTreść komentarza: A dawidek tańczył z panią beatkom?Data dodania komentarza: 13.04.2025, 10:02Źródło komentarza: Oleśniczanie na Marszu 1000-lecia Królestwa Polskiego (WIDEO)Autor komentarza: zgłoszoneTreść komentarza: Ale jazda!Data dodania komentarza: 13.04.2025, 09:58Źródło komentarza: Magdalena Biejat pod zamkiem w Oleśnicy wsparła Gizelę Jagielską
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Redakcja Oleśnica24.com

Olpress s.c. 56-400 Oleśnica, ul. Młynarska 4B - zobacz szczegóły

Redaktor naczelny: Krzysztof Dziedzic