Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 19 kwietnia 2025 02:45
Reklama dotacje dla firm
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Orlik otwarty przez całe wakacje

Ośrodek Kultury i Sportu w Bierutowie spieszy z dobrą wiadomością:.
Orlik otwarty przez całe wakacje

Godziny otwarte najbliższego weekendu przedłużamy o ponad dwa miesiące. 

Przechodzimy na tryb wakacyjny, a co za tym idzie obiekt przy ul. Kolejowej do 1 września będzie otwarty 24 godziny na dobę. Prosimy Was o uszanowanie godzin rezerwacji na boisko typu orlik dla grup zorganizowanych (harmonogram zajęć dostępny jest na tablicy przed wejściem); w pozostałych godzinach, a także z boiska wielofunkcyjnego można korzystać bez ograniczeń, do czego gorąco zachęcamy ! 

W godzinach pracy animatora tradycyjnie istnieć będzie możliwość skorzystania z zaplecza sanitarnego, wypożyczenia piłek, bądź uczestnictwa w grach i animacjach. 

Prosimy o korzystanie z obiektu wyłącznie zgodnie z przeznaczeniem (sport), dbałość o infrastrukturę (ogrodzenie, bramki, siatki itp.), a także o porządek (wyrzucanie butelek po napojach do kosza itp.) by nam wszystkim z bazy sportowej korzystało się jak najprzyjemniej.* 

 *jednocześnie przypominamy, że teren boisk jest monitorowany i - co zrozumiałe - nie ma tolerancji dla jakichkolwiek przejawów wandalizmu

Serdecznie zapraszamy i gorąco zachęcamy do aktywnego spędzania czasu! 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Redakcja Oleśnica24.com

Olpress s.c. 56-400 Oleśnica, ul. Młynarska 4B - zobacz szczegóły

Redaktor naczelny: Krzysztof Dziedzic