Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 7 kwietnia 2025 11:09
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Czy ktoś go wyrzucił przez okno?

Okoliczności zdarzenia są wyjaśnianie.
Czy ktoś go wyrzucił przez okno?

- Policjanci w weekend interweniowali w centrum Twardogóry. Na miejscu zastali mężczyznę i kobietę. Był z nimi jeszcze jeden mężczyzna, ale oddalił się przed przybyciem funkcjonariuszy. Oboje byli w stanie głębokiego upojenia alkoholowego, kontakt z nimi był mocno utrudniony, a ich relacje sprzeczne. Do mężczyzny, ze względu na jego widoczne obrażenia, wezwano karetkę pogotowia ratunkowego, która zabrała go do szpitala 

- mówi portalowi olesnica24.com st. asp. Bernadeta Pytel, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Oleśnicy.

W Twardogórze krąży plotka, że mężczyzna został pobity podczas trwającej libacji alkoholowej, a potem rzekomo wyrzucony przez okno na niskim parterze. Na razie nikt zawiadomienia o pobiciu nie złożył.

 

 

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Dr hab. Wiktor Żłobicki, prof. UWrTreść komentarza: Pięknie dziękujemy za uwiecznienie historycznej obecności i 50 rocznicy powołania Centralnej Szkoły Instruktorów ZHP w Oleśnicy.Data dodania komentarza: 7.04.2025, 10:08Źródło komentarza: Spotkali się 50 lat po utworzeniu CSI ZHP w Oleśnicy /ZDJĘCIA, WIDEO/Autor komentarza: RexTreść komentarza: Oleśnica, miasto wież, róż i ... aborcji. Nie spodziewałem się, że dożyję takich czasów, że o Oleśnicy głównie o tym ostatnim będzie się mówić w Polsce. Wstyd i hańba!!!Data dodania komentarza: 7.04.2025, 09:53Źródło komentarza: Dlaczego ciążę przerwano w 37. tygodniu w Oleśnicy? (WIDEO)Autor komentarza: kato-fanTreść komentarza: ZAJMIJCIE SIĘ WŁASNĄ D*** !!!!Data dodania komentarza: 7.04.2025, 09:52Źródło komentarza: Petycja o odwołanie wicedyrektor szpitala w OleśnicyAutor komentarza: Tadeusz BłaszczykTreść komentarza: Szatan za pomocą radnych PiS stworzył i podrzucił ulotkę Trzaskowskiego. Szatan boi się i nienawidzi PO i Trzaskowskiego, za to steruje prawactwem, katolami i konserwami żeby zaszkodzić ludzkościData dodania komentarza: 7.04.2025, 09:18Źródło komentarza: Radni PiS składają zawiadomienie w prokuraturze (AKTUALIZACJA)Autor komentarza: Stop WariatomTreść komentarza: Katole, konserwy, prawaki i nacjole mają w swoich chorych głowach szatana. Jak sobie wymyślili, to tak sobie mająData dodania komentarza: 7.04.2025, 09:13Źródło komentarza: Radni PiS składają zawiadomienie w prokuraturze (AKTUALIZACJA)Autor komentarza: Gabriel RóżańskiTreść komentarza: Mocno odklejona jest ta AI, skoro widzi jakieś szatany, ludzkie wymysły i urojeniaData dodania komentarza: 7.04.2025, 09:10Źródło komentarza: Radni PiS składają zawiadomienie w prokuraturze (AKTUALIZACJA)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Redakcja Oleśnica24.com

Olpress s.c. 56-400 Oleśnica, ul. Młynarska 4B - zobacz szczegóły

Redaktor naczelny: Krzysztof Dziedzic