Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 21 kwietnia 2025 18:33
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Poseł Konfederacji przedstawił kandydata do sejmu z Sycowa

Poseł Konfederacji Krzysztof Tuduj na konferencji prasowej na Rynku w Oleśnicy przedstawił Łukasza Kocińskiego z Sycowa jako kandydata do sejmu.
Poseł Konfederacji przedstawił kandydata do sejmu z Sycowa

Autor: Krzysztof Dziedzic

O godzinie 13 na Rynku w Oleśnicy rozpoczęła się konferencja prasowa działaczy Konfederacji związana z nadchodzącymi wyborami do parlamentu.

Poseł Krzysztof Tuduj przedstawił kandydata z powiatu oleśnickiego. Jak wcześniej informowaliśmy, jest nim Łukasz Kociński z Sycowa (na głównym zdjęciu - pierwszy z lewej). To syn byłego starosty Wojciecha Kocińskiego.

Kandydat w krótkim wystąpieniu dla mediów, w tym TVP3, przedstawił swoją ocenę polskiej polityki.

Po konferencji aktywiści Konfederacji zbierali podpisy na Rynku. Nie szło to łatwo, bo Rynek był pustawy. W trakcie naszego tam pobytu widzieliśmy dwie osoby podpisujące listę Konfederacji.

Szersza relacja - w Panoramie Oleśnickiej.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

lokalny ankieter 11.09.2023 12:42
11.09. Najnowszy sondaż parlamentarny przeprowadzony przez IBRiS pokazuje wyraźny spadek notowań Konfederacji, które przez kilka ostatnich tygodni prezentowały ich w sondażach jako trzecią siłę na polskiej scenie politycznej. Tym razem na ugrupowanie kierowane przez Sławomira Mentzena swój głos deklaruje 9,4 proc. wyborców, co daje im miejsce w stawce nie tylko za PiS i KO, ale także za Trzecią Drogą oraz Lewicą.

lokalny ankieter 10.09.2023 13:16
Komentarz zablokowany

lokalny ankieter 06.09.2023 19:52
Jak wynika z badania Kantar dla „Faktów” TVN i TVN24 do Sejmu dostałoby się pięć ugrupowań. Pierwsze miejsce zajmuje Prawo i Sprawiedliwość z poparciem na poziomie 37 proc. Oznacza to wzrost aż o 6 punktów procentowych w porównaniu do badania z czerwca tego roku.

Anna Purna 27.08.2023 14:49
Spektakl w plenerze dla naiwnych, młodych, wykształconych (?) z małych miast aspirujących do "prowincjonalnej elity". P.S. Skuteczniejsi w nagabywaniu przechodniów są Romowie pod kościołami i narkomani w przejściach podziemnych.

odwiert korzenny 28.08.2023 12:59
Romowie i narkomani to wyborcy lewicy.

kot 27.08.2023 06:59
W Sycowie pozamiata. Nie ma innego sensownego kandydata z Sycowa.

upadła madonna z małym cycem 11.09.2023 12:45
Już teraz może zacząć zamiatać z korzyścią dla Cycowa.

Nie lubię kocinskiego 25.10.2023 23:05
Tak pozamiat ulice

J.K. 26.08.2023 23:50
Pajac

żenada 26.08.2023 21:19
Proponuję, żeby konfederacja lepiej prześwietliła swojego kandydata. Bo na sumieniu ma bardzo wiele... .

M 26.08.2023 16:13
Antypolska proputinowska partia, kobiety traktują jak taliban w Afganistanie, aż dziw że tego nie zdelegalizowali.

ciekawy 26.08.2023 15:58
Pełna amatorszczyzna. Z takim niebywałym zainteresowaniem potencjalnych wyborców dajcie sobie lepiej spokój z polityką. Weźcie się lepiej do uczciwej pracy, bo powoli zaczyna brakować rąk do pracy. Gęby pełne frazesów i obietnic, a wychodzi jak zawsze.

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: ForumowiczeTreść komentarza: Ułomne intelektualnie niedorozwoje wierzą w bajeczkę o tym, że zostało zamordowane jakieś dziecko. Jesteście chorymi zwyrodnialcami którzy chcą żeby kobiety traciły zdrowie i życie dla waszych chorych bajek i ideologii. Leczyć się natychmiast!Data dodania komentarza: 21.04.2025, 15:58Źródło komentarza: Gizela Jagielska: Skąd to, co wyrzygują w mediach społecznościowychAutor komentarza: ForumowiczeTreść komentarza: Ty chory debilu nadajesz się już tylko na odstrzał, bo na leczenie psychiatryczne już dla ciebie za późno. Zabij się i przestań kraść tlen normalnym i zdrowym ludziom. Jesteś niebezpiecznym dla społeczeństwa wariatemData dodania komentarza: 21.04.2025, 15:55Źródło komentarza: Pediatrzy odcinają się od działalności Gizeli JagielskiejAutor komentarza: reaktorTreść komentarza: takie bajeczki to opowiadaj sobie podobnym ułomnym yntelektualnie niedorozwojom :))))Data dodania komentarza: 21.04.2025, 15:51Źródło komentarza: Gizela Jagielska: Skąd to, co wyrzygują w mediach społecznościowychAutor komentarza: ergeTreść komentarza: nie wierzgaj tak swoim kaftanem bezpieczeństwa i zażyj leki psychopato :)))))Data dodania komentarza: 21.04.2025, 15:47Źródło komentarza: Pediatrzy odcinają się od działalności Gizeli JagielskiejAutor komentarza: KazachTreść komentarza: AI różne fajne historyjki potrafi wymyślić:)Data dodania komentarza: 21.04.2025, 15:43Źródło komentarza: Pediatrzy odcinają się od działalności Gizeli JagielskiejAutor komentarza: KazachTreść komentarza: A co kogo obchodzi zdanie obrońcy pedofilii?Data dodania komentarza: 21.04.2025, 15:35Źródło komentarza: Arcybiskup uważa, że w Oleśnicy złamano prawo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Redakcja Oleśnica24.com

Olpress s.c. 56-400 Oleśnica, ul. Młynarska 4B - zobacz szczegóły

Redaktor naczelny: Krzysztof Dziedzic