Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 22 kwietnia 2025 19:08
Reklama dotacje dla firm
Reklama
Reklama
Reklama

Nauka tańca dla dorosłych

Miejski Ośrodek Kultury i Sztuki w Oleśnicy zaprasza na zajęcia z tańca towarzyskiego dla dorosłych (grupa początkująca).
Nauka tańca dla dorosłych

Autor: pixabay.com

Taniec towarzyski dla par obejmie naukę tańców takich jak: samba, chacha, jive, walc angielski, taniec użytkowy. Pary przygotowujące się do ślubu będą mogły przygotować swój pierwszy taniec weselny. Kurs poprowadzi Szkoła Tańca Prestige, która prowadzi już w ośrodku zajęcia z dziećmi.

Zajęcia odbywają się w czwartki w godzinach 18.30 - 19.30.

Koszt zajęć to 60 zł od pary na miesiąc.

Szczegóły: tel. 71 314-22-03


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: gośćTreść komentarza: W czasie wojny funkcjonariusze III Rzeszy zabijali zastrzykiem fenolu polskie niepotrzebne dzieci! Pani Gizela jak widać kontynuuje tradycje niemieckie....Data dodania komentarza: 22.04.2025, 18:16Źródło komentarza: Petycja o odwołanie wicedyrektor szpitala w OleśnicyAutor komentarza: OnTreść komentarza: Podsaj wie eutanazji, natychmiast zboku!Data dodania komentarza: 22.04.2025, 17:59Źródło komentarza: Gizela Jagielska: Skąd to, co wyrzygują w mediach społecznościowychAutor komentarza: AniaTreść komentarza: O ty dziadu niemytyData dodania komentarza: 22.04.2025, 17:53Źródło komentarza: Gizela Jagielska: Skąd to, co wyrzygują w mediach społecznościowychAutor komentarza: FhsshuTreść komentarza: Typ przyznaje się ze manipuluje łapkami. Artykuł pt. Zajączkowy Jarmark Młyński w Młynie Dobra. Komentarz z godz 05.41 w dn. 07.04.25.. zaskakuje ciebie duża ilość zielonych/czerwonych lapek? Patrz na w/w artyluł. Manipulant przyznaje wprost jakie to proste "załatwić" rzekome"poparcie" postom swoim i innym też zgodnym z jego poglądami Typ pojawia sie zwłaszcza tam gdzie są sprawy tzw. Światopogladowe wiara, aborcja, patriotyzm itd. Typ w ten sposób usiłuje udowadniać ze wielu ludzi popiera jego lewicowe poglądy. Gdy go zbić z pantałyku wyzwa i grozi.Data dodania komentarza: 22.04.2025, 17:53Źródło komentarza: Pediatrzy odcinają się od działalności Gizeli JagielskiejAutor komentarza: FshshTreść komentarza: Typ przyznaje się ze manipuluje łapkami. Artykuł pt. Zajączkowy Jarmark Młyński w Młynie Dobra. Komentarz z godz 05.41 w dn. 07.04.25.. zaskakuje ciebie duża ilość zielonych/czerwonych lapek? Patrz na w/w artyluł. Manipulant przyznaje wprost jakie to proste "załatwić" rzekome"poparcie" postom swoim i innym też zgodnym z jego poglądami Typ pojawia sie zwłaszcza tam gdzie są sprawy tzw. Światopogladowe wiara, aborcja, patriotyzm itd. Typ w ten sposób usiłuje udowadniać ze wielu ludzi popiera jego lewicowe poglądy. Gdy go zbić z pantałyku wyzwa i grozi.Data dodania komentarza: 22.04.2025, 17:52Źródło komentarza: Jagielska: Będę przyjmować porody, operować i robić aborcjeAutor komentarza: FshhsTreść komentarza: Typ przyznaje się ze manipuluje łapkami. Artykuł pt. Zajączkowy Jarmark Młyński w Młynie Dobra. Komentarz z godz 05.41 w dn. 07.04.25.. zaskakuje ciebie duża ilość zielonych/czerwonych lapek? Patrz na w/w artyluł. Manipulant przyznaje wprost jakie to proste "załatwić" rzekome"poparcie" postom swoim i innym też zgodnym z jego poglądami Typ pojawia sie zwłaszcza tam gdzie są sprawy tzw. Światopogladowe wiara, aborcja, patriotyzm itd. Typ w ten sposób usiłuje udowadniać ze wielu ludzi popiera jego lewicowe poglądy. Gdy go zbić z pantałyku wyzwa i grozi.Data dodania komentarza: 22.04.2025, 17:51Źródło komentarza: Jagielska: Będę przyjmować porody, operować i robić aborcje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Redakcja Oleśnica24.com

Olpress s.c. 56-400 Oleśnica, ul. Młynarska 4B - zobacz szczegóły

Redaktor naczelny: Krzysztof Dziedzic