Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 24 kwietnia 2025 16:02
Reklama
Reklama
Reklama

Bolesna lekcja Akademii Pilkarskiej Szczot

Cóż, taka jest piłka nożna...
Bolesna lekcja Akademii Pilkarskiej Szczot

"To nie była dobra runda w naszym wykonaniu w lidze młodzika, a ostatni mecz był tego najlepszym przykładem. Przegraliśmy bardzo wysoko z zespołem z Cieszkowa, a chłopcy dostali bolesną lekcję, o której muszą szybko zapomnieć. Cięgi zebrała również grupa trenera Pawła, rocznik 2011/12, która w ramach treningu rozegrała mecz towarzyski z adeptami akademii Duda z Międzyborza.

Natomiast w niedzielne popołudnie grupa trenera Konrada, rocznik 2009/10, wzięła udział w turnieju pod balonem, na którym dobrze sobie radziła, a spotkanie, które chłopcy początkowo przegrywali 1-5,  ostatecznie zwyciężyli 6-5, na długo zostanie w ich pamięci.

Indywidualne wyróżnienie w tym turnieju otrzymał Kuba Witiw!

Bo gra w piłkę to szkoła życia, a emocje związane z uprawianiem tego sportu - od smutku i frustracji, po radość i euforię - przygotowują tych małych ludzi do stawiania czoła różnym sytuacjom życiowym" - informuje Akademia Piłkarska Roberta Szczota z Twardogóry (powiat oleśnicki)



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Taka prawdaTreść komentarza: Na takie komentarze zezwala hejterska redakcja portalu olesnica24 comData dodania komentarza: 24.04.2025, 08:13Źródło komentarza: Koncert z okazji Święta Konstytucji 3 MajaAutor komentarza: ;)Treść komentarza: "zwolennicy rozczarowani"? te 4 osoby dostaną na pocieszenie prince polo i bonżurData dodania komentarza: 24.04.2025, 08:12Źródło komentarza: Trzaskowski znów odwołuje wizytę w Oleśnicy! Zwolennicy rozczarowani...Autor komentarza: Beka z prawactwaTreść komentarza: Jestem zbyt świadomy i poinformowany żeby na poważnie traktować tę tanią propagandę. Ile ci płacą za wpis? Warto się tak kompromitować?Data dodania komentarza: 24.04.2025, 08:11Źródło komentarza: Kaja Godek: Myśleliście, że w sprawie zabójstwa w Oleśnicy nikt nie pójdzie do aresztu?Autor komentarza: AmenTreść komentarza: Prawda nas wyzwoli!Data dodania komentarza: 24.04.2025, 07:21Źródło komentarza: Trzy zarzuty dla księdza w sprawie Gizeli JagielskiejAutor komentarza: Pomyśl człowiekuTreść komentarza: Dzisiaj dziecko co ma 9 miesięcy, później jak ma dwa lata , a później 8 lat. Jak zachoruje to po co leczyć, być może zbierać pieniądze na terapię. Zastrzyk w serce który wywołuje zawał mega bardzo bolesny i w konwulsjach umiera. Lewactwo rządzi.Data dodania komentarza: 24.04.2025, 06:24Źródło komentarza: Kaja Godek: Myśleliście, że w sprawie zabójstwa w Oleśnicy nikt nie pójdzie do aresztu?Autor komentarza: FgsjskTreść komentarza: Przypadkiem 79 czerwonych w nocy. Oczywoscie to mieszkancy dali a nie troll zwący się łowcą obroncow zycia. Zazarty ojkofob.Data dodania komentarza: 24.04.2025, 05:22Źródło komentarza: Kaja Godek: Myśleliście, że w sprawie zabójstwa w Oleśnicy nikt nie pójdzie do aresztu?
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Redakcja Oleśnica24.com

Olpress s.c. 56-400 Oleśnica, ul. Młynarska 4B - zobacz szczegóły

Redaktor naczelny: Krzysztof Dziedzic