Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 2 kwietnia 2025 09:27
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Znajdź pracę: Od szkolenia do zatrudnienia

Młodzieżowe Centrum Kariery zaprasza na bezpłatne kursy zawodowe w ramach projektu "Od szkolenia do zatrudnienia - YEI"
Znajdź pracę: Od szkolenia do zatrudnienia

CK OHP w Oleśnicy prowadzi rekrutację do projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Inicjatywy na rzecz zatrudnienia ludzi młodych „Od szkolenia do zatrudnienia”, który obejmuje swoim wsparciem osoby od 18-24 roku życia

Projekt skierowany jest do młodych ludzi, którzy nie uczą się, nie szkolą, nie pracują, nie posiadają kwalifikacji zawodowych lub posiadają niskie kwalifikacje, niedostosowane do potrzeb rynku pracy.

W ramach projektu MCK oferuje poradnictwo zawodowe, kursy zawodowe ( planowane m.in. kursy zawodowe : nowoczesny magazynier i mobilna stylistka paznokci), warsztaty z kreowania wizerunku wraz z zakupami ze stylistą oraz 3 - miesięczne staże zawodowe. Wszystko to jest za darmo.

Dodatkowo uczestnicy projektu otrzymają stypendium szkoleniowe w wysokości 1000 zł za ukończenie kursu zawodowego oraz ok. 1000 zł co miesiąc za staż zawodowy.

MCK gwarantuje także ubezpieczenie i wyżywienie na czas zajęć.

Zapisy

Młodzieżowe Centrum Kariery

Ul. Zamkowa 4

pok. 201

tel. 71 314 20 12 wew. 23.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: 🎪🤡Treść komentarza: Obawiam się że to nie prima aprilis.Data dodania komentarza: 2.04.2025, 09:16Źródło komentarza: OFCA - nowa wizualizacjaAutor komentarza: JurasTreść komentarza: Ty szwedzie wpisz sobie np. Krasnystaw miasta partnerskie . Pierwsze u góry Alvesta w Szwecji tyb "znafco" szwecji i wszystkiego innego.Data dodania komentarza: 2.04.2025, 08:46Źródło komentarza: Młodzież z Warendorfu w ratuszuAutor komentarza: zw-kowalskiTreść komentarza: Juras. Twoja znajomość języków obcych jest na poziomie bronsia i horbacza. Przetłumacz sobie zwroty na język Polski. I w systematyce poczynionej przez miasto Kraków. Analogia do podatku dochodowego. Definicja podatku w Szwecji to też składka na ubezpieczenie zdrowotne i społeczne. Czyli słynny polski oszust ZUS. Dlatego realny a nominalny podatek w Szwecji i Polsce są zbliżone. Natomiast nominalne w Polsce podatek jest rzekomo niższy bo Polaczki ZUS nie nazywają podatkiem. A składka płacona do ZUS jest chyba wyższa niż nominalna Sabina zwana podatkiem w Polsce .Data dodania komentarza: 2.04.2025, 08:31Źródło komentarza: Młodzież z Warendorfu w ratuszuAutor komentarza: zw-kowalskiTreść komentarza: Poczekaj na sprostowanie redakcji po 1 kwietnia.Data dodania komentarza: 2.04.2025, 08:20Źródło komentarza: OFCA - nowa wizualizacjaAutor komentarza: PijarowiecTreść komentarza: Jeszcze nie zaczęli a już sobie zrobili sesję zdjęciową? Gdyby nie to że to Syców, to bym nie uwierzył.Data dodania komentarza: 2.04.2025, 07:46Źródło komentarza: Już niedługo przebudowa budynku na WałowejAutor komentarza: morfTreść komentarza: Głupi żart. A tak na poważnie to ostał się jeden na murze, na ul. OgrodowejData dodania komentarza: 2.04.2025, 07:35Źródło komentarza: Lwy wracają do Sycowa
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Redakcja Oleśnica24.com

Olpress s.c. 56-400 Oleśnica, ul. Młynarska 4B - zobacz szczegóły

Redaktor naczelny: Krzysztof Dziedzic