Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 21 kwietnia 2025 10:43
Reklama dotacje dla firm
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Bronś odpowiada Kołacińskiemu

Burmistrz Oleśnicy Jan Bronś zabrał głos na portalu społecznościowym na temat strajku nauczycieli. Odniósł się do przytoczonej przez nas wcześniej wypowiedzi radnego Michała Kołacińskiego (Oleśnica Razem), swojego poprzednika na stanowisku burmistrza. Oto wpis Bronsia:
Bronś odpowiada Kołacińskiemu

Partyjny przekaz dnia poszedł w eter...Każdy z nas dokonuje własnych wyborów, w tym tych, co i za kim powtarzać. Przekazywanie cudzych poglądów zawsze może narazić na zarzut braku własnych na dany temat. No chyba, że tak właśnie (źle) Michał Kołaciński sądzi o nauczycielach... 
Jaki wpływ mają poglądy własne bądź partyjne Pana Kołacińskiego na rozwiązywanie problemów oświatowych w Polsce i w Oleśnicy? W przeciwieństwie do niego – nie zakończę wypowiedzi znakiem zapytania. Otóż nie mają żadnego wpływu na realną poprawę problemów oświatowych, które jego partia sama wygenerowała. Pytania trzeba było stawiać przed pisowską deformą systemu oświaty w Polsce. Jakoś wtedy nie padały.

Wypowiedź Kołacińskiego tutaj


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Krzysztof A. Kowalski 09.04.2019 10:37
Kardynalny błąd Jana Bronsia. Nie powinien był komentować, a jedynie, albo aż odnieść się do zaistniałej sytuacji w oświacie. Niestety, dla Jana Bronsia było to zbyt aż.

Gery 09.04.2019 06:39
Panie Janku kochany a zatrudnij pan każdego nauczyciela jako fejsbukowego ze "średnią rynkową" i po kłopocie! Co to nie stać pana.

m 09.04.2019 00:50
Bronś kulturą nie dorastasz do Kołacińskiego.

belfer 08.04.2019 22:16
Gdzie był znp kiedy peło z pselem na ponad 4 lata zamrozili płace w budżetówce!!?? Wtedy dla broniarza to było cacy! Cholerny , polityczny , przedwyborczy strajk komuszego znp!

REFERENDUM! 08.04.2019 22:11
Na tego Bronsia nie można już patrzeć, ani słuchać!

Edmund Kaleciński 08.04.2019 21:25
Ten strajk musiał nadejść. Jest na krowy i na świnie, na nauczycieli nie ma. Albo jest tyle i na takich warunkach, że propozycja obraża i upokarza.

. 08.04.2019 21:33
Na świnie zawsze było tawariszczu Edmundowiczu, ale na swoje przy korycie!!

labamba 08.04.2019 22:31
Stac chyba pana na więcj niż na propagandowy przekaz dnia. I to tak prymitywny. I schizofreniczny. Bo z jednej strony Schet i spółka mówia, ze to z pieniędzy Unii i dopiero może byc że będą. Z drugiej Schet i spółka bombardują, że jest na krowy a nie ma na nauczycieli. A pan usłyszał tylko te druga częśc przekazu i jak koziołek matolek powtarza. A jakby tak raz samemu pomyslec? Co pan na to ?

Artspraw 09.04.2019 01:02
Nie wyobrażam sobie ani jednego dnia w Polsce bez rolników. Razem z ich krowami i i świniami itp. Wszak jeść trzeba trzy razy dziennie. Tak jak i 100 innymi zawodami, jak piekarze, górnicy hutnicy itp. Co innego z nauczycielami. Można się bez nich obejść nawet i 2 miesiące. Wszak nie pracują przez dwa miesiące wakacji i jakoś nikt za nimi specjalnie nie tęskni i jakoś nikomu nie dzieje się krzywda. Podobnie z lewakami , ci w ogóle nikomu w Polsce nie są potrzebni, wracajcie nad Wołgę, Towarzyszu.

. 09.04.2019 19:36
Tania demagogia. Na świnie i krowy daje UE, hasło Kaczora dotyczyło skutecznego egzekwowania dotacji. Mie ma nic wspólnego z nauczycielami.

Wyborca 08.04.2019 21:06
Bronś przekazał partyjny – czyli anty-PiS-u – przekaz dnia. Kto mu ten przekaz napisał? Przecież on nie ma czasu na pisanie – zajęty jest rozdawaniem posad dla swoich radnych

He he he 08.04.2019 21:15
No i chyba w czasie pracy nie siedzi na fejsie ? Prawda ? Przecież on taki zarobiony . I taki akuratny.

. 08.04.2019 21:36
To może Frau Katharine szrajbnęła, w koncu ordnung muss sein na pfeejsbuku

Redaktorin Katrin 09.04.2019 19:49
Ja, ja - und jetzt ich habe vielen Geld zu meine "Arbeit" in Pejsbuk ....

Zoil 08.04.2019 20:21
Bronś – zaślepiony fanatycznym antypisizmem i jeszcze nadal upojony wynikiem brudnej kampanii wyborczej – nie potrafił przeczytać ze zrozumieniem teksu Kołacińskiego.

Szambonurek 08.04.2019 17:28
Pecunia (za fejsa) non olet .....

W 08.04.2019 16:40
Zaraz, zaraz! To Bronś klepie sobie na fejsie w czasie pracy??? Ludzie, to skandal! Jakby Kołek pisnął co nieco na Facebooku w godzinach pracy Urzędu Miasta, tj. od 8.00 do 16.00, zwłaszcza w politycznej odpowiedzi do oponenta, to szczujnia Porsche Panamera zrobiłaby z tego taką aferę, że grzali by tą g**noburzę przez tydzień!

MGK 08.04.2019 16:33
Jak tam przy***s utytego robson kakałko?

die alte Eule 08.04.2019 16:32
Janek jest zdezorientowany, bo jeszcze nie dostał "przekazu dnia" ze swojej centrali ......

MoszyceCity 08.04.2019 16:19
Bronś niech się uczy od Czulińskiego.

pamietamy ! 08.04.2019 15:48
A jak pan Bronś rozwiazuje problemy oświatowe ? I jaki ma pogląd na strajk ? Poza partyjnym przekazem o "pisowskiej deformie ? Dowiemy sie kiedys? Czemu likwidowaał przedszkola których teraz jest za mało ? Czemu zlikwidował szkołe nr 9 ? To nie był "bronsiowa deforma" ?

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: EwaTreść komentarza: Wstyd dla pediatrii tego szpitalaData dodania komentarza: 21.04.2025, 10:41Źródło komentarza: Pediatrzy odcinają się od działalności Gizeli JagielskiejAutor komentarza: zw=kowalski:-)Treść komentarza: Nie żyje papież Franciszek. Czy i tym razem burmistrz oraz przewodniczący rady zorganizują mszę świętą i będą czytali ewangelię ? Czy taka forma dotyczyła tylko papieża Polaka ?Data dodania komentarza: 21.04.2025, 10:36Źródło komentarza: Z koszyczkami wielkanocnymi wędrujemy po gminie TwardogóraAutor komentarza: zw=kowalski:-)Treść komentarza: Jedna siostra zakonna zakochała się w wysokim oficerze Wehrmachtu. Urodziła syna. Syna oficer dał na wychowanie polskiej rodzinie. Gdy syn sądownie chciał udowodnić testami DNA swoje pochodzenie zakon robił wszystko aby nie ujawnić prawdy. Badania DNA pobrane ze znaczków pocztowych oraz innych udowodniły, że była jego matką. Ba została uznana za błogosławioną. Taka to etyka KK.Data dodania komentarza: 21.04.2025, 10:33Źródło komentarza: Pediatrzy odcinają się od działalności Gizeli JagielskiejAutor komentarza: AteistaTreść komentarza: Miłujący bliźniego swego. Macie najważniejsze święto w swoim obrządku. A wy pokazujecie nam ateistom jak przestrzegacie dekalogu.Data dodania komentarza: 21.04.2025, 10:29Źródło komentarza: Pediatrzy odcinają się od działalności Gizeli JagielskiejAutor komentarza: AteistaTreść komentarza: Jesteś tchórzem lub botem. Nie podajesz swojej prawdziwej tożsamości. Nie potrafisz udowodnić swoich twierdzeń. W Koranie uznają Chrystusa. Jedynie nie uznają jego śmierci i zmartwychwstania. Twierdzą, że bóg od razu przeniósł go do nieba. Jaki dowód na to kto ma rację ?Data dodania komentarza: 21.04.2025, 10:29Źródło komentarza: Pediatrzy odcinają się od działalności Gizeli JagielskiejAutor komentarza: AteistaTreść komentarza: Miłujący bliźniego swego. Macie najważniejsze święto w swoim obrządku. A wy pokazujecie nam ateistom jak przestrzegacie dekalogu.Data dodania komentarza: 21.04.2025, 10:24Źródło komentarza: Młodzież Wszechpolska zorganizowała pikietę pod szpitalem w Oleśnicy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Redakcja Oleśnica24.com

Olpress s.c. 56-400 Oleśnica, ul. Młynarska 4B - zobacz szczegóły

Redaktor naczelny: Krzysztof Dziedzic