OFCA wchodzi do Oleśnicy

09.08.2018

Jutro start. (Prawie) cała Oleśnica zamieni się w scenę - 50 artystów zagra 30 spektakli...

To już piąta edycja OFCY- wspaniałego święta sztuki ulicznej, kuglarstwa, highline'u i muzyki! Cała Oleśnica zamieni się w scenę, na której ponad 50 artystów i artystek z całego świata zagra ponad 30 spektakli i koncertów.
 
https://www.youtube.com/watch?v=p3xDy6PILcg

 

PROGRAM FESTIWALU

 

PIĄTEK / 10 sierpnia 

 

15:00 / Wernisaż wystawy fotograficznej, Galeria Brama Wrocławska 

15:00 / The Hypnotunez (Ukraina), Rynek 

15:30 / Eccentrici Dadarò "Vote for" (Włochy), Rynek 

15:45 / Ciro Cavallo Show (Włochy), Rynek 

16:30 / Claunódromo "Llévame" (Meksyk), Rynek 

16:45 / Elkote "He is not capable" (Hiszpania/Chile), Rynek 

17:30 / Murmuyo "¿Quieres ser mi amigo?" (Chile), Pl. Książąt Śląskich 

17:30 / 3Kings (Polska), Rynek 

18:00 / Matthias Romir "Life is short stories" (Niemcy), Kościół św. Jerzego 

18:30 / De Berenis Circus "Between dexterity and disaster" (Włochy/Argentyna), Rynek 

18:45 / Soralino "Inbox" (Francja), Pl. Książąt Śląskich 

19:45 / Circoncetrique "Respire" (Szwajcaria), Sala Widowiskowa BiFK 

19:45 / Pan Ząbek "Wystrzałowy numer" (Polska), Pomnik Ery Kosmicznej 

20:00 / Lords of Strut "Family Show" (Irlandia), Duży namiot 

20:45 / Tiny Beat "Livelooping Beatbox Show" (Czechy), Pl. Książąt Śląskich 

20:45 / The Charming Jay "Smoky Jazz Club" (UK/Korea), Rynek 

21:00 / Marcin Ex Styczyński "Fire breathing show" (Polska), Rynek 

21:30 / Sapucaiu no Samba (Niemcy), Dziedziniec Zamku 

22:00 / Widowisko Fireshow: Azislight (Polska), The Fire Life Theatre (Ukraina), The Lords of fire (Litwa), Amfiteatr 

23:00 / 3Kings (Polska), Bar Żongler 

 

SOBOTA / 11 sierpnia

11:00-14:00 / Warsztaty dla dzieci, Amfiteatr 

12:45 / Claunódromo "Llévame" (Meksyk), Amfiteatr 

14:00 / Wielka parada cyrkowa, Amfiteatr-Rynek 

14:30 / 3Kings (Polska), Rynek 

15:15 / De Berenis Circus "Between dexterity and disaster" (Włochy/Argentyna), Rynek 

15:30 / The Charming Jay "Smoky Jazz Club" (UK/Korea), Pl. Książąt Śląskich 

16:00 / Matthias Romir "Schwarz" (Niemcy), Rynek 

16:15 / The Hypnotunez (Ukraina), Pl. Książąt Śląskich 

16:45 / Murmuyo "Fisura" (Chile), Rynek 

17:00 / Ciro Cavallo Show (Włochy), Rynek 

17:00 / Circoncentrique "Respire" (Szwajcaria), Sala Widowiskowa BiFK 

17:45 / Soralino "Inbox" (Francja), Rynek 

17:45 / Claunódromo "Llévame" (Meksyk), Pl. Książąt Śląskich 

18:45 / Matthias Romir "Life is short" (Niemcy), Kościół św. Jerzego 

18:45 / Eccentrici Dadarò "Vote for" (Włochy), Pl. Książąt Śląskich 

18:45 / Elkote "He is not capable" (Hiszpania/Chile), Rynek 

19:45 / Tiny Beat "Livelooping Beatbox Show" (Czechy), Rynek 

19:45 / Pan Ząbek "Wystrzałowy numer" (Polska), Pomnik Ery Kosmicznej 

20:15 / Lords of Strut "Family Show" (Irlandia), Duży namiot 

20:45 / Marcin Ex Styczyński "Fire breathing show" (Polska), Rynek 

21:30 / Cia El Cruce "Punto y Coma" (Włochy/Hiszpania), plac przed kościołem św. Jerzego 

22:00 / Fire Open Stage / Dziedziniec Zamku 

23:00 / Slam żonglerski / Duży Namiot 

23:30 / Dj Endless & Tiny Beat / Bar Żongler

 

NIEDZIELA / 12 sierpnia

11:00 / Spacer z przewodnikiem, start: Rynek
11:00-14:00 / Warsztaty dla dzieci, Amfiteatr 

12:00 / Eccentrici Dadarò "Vote for" (Włochy), Amfiteatr 

13:00 / Trickline'owy Puchar OFCY/ skwer przy ul. Spacerowej 

14:15 / Olimpiada Żonglerska, Rynek 

14:30 / Matthias Romir "Schwarz" (Niemcy), Pl. Książąt Śląskich 

15:00 / Elkote "He is not capable" (Hiszpania/Chile), Rynek 

15:45 / Murmuyo "¿Quieres ser mi amigo?" (Chile), Pl. Książąt Śląskich 

16:00 / De Berenis Circus "Between dexterity and disaster" (Włochy/Argentyna), Rynek 

16:45 / Ciro Cavallo Show (Włochy), Pl. Książąt Śląskich 

16:45 / 3Kings (Polska), Pomnik Ery Kosmicznej 

17:00 / The Charming Jay "Smoky Jazz Club" (UK/Korea), Rynek 

17:15 / Circoncentrique "Respire" (Szwajcaria), Sala Widowiskowa BiFK 

17:45 / Soralino "Inbox" (Francja), Rynek 

18:00 / The Hypnotunez (Ukraina), Rynek 

18:30 / Pan Ząbek "Wystrzałowy numer" (Polska), Pomnik Ery Kosmicznej 

18:30 / Matthias Romir "Life is short stories" (Niemcy), Kościół św. Jerzego 

18:45 / Claunódromo "Llévame" (Meksyk), Rynek 

19:30 / Tiny Beat "Livelooping Beatbox Show" (Czechy), Rynek 

20:00 / Lords of Strut "Family Show" (Irlandia), Duży Namiot 

20:30 / Cia El Cruce "Punto y Coma" (Włochy/Hiszpania), plac przed kościołem św. Jerzego 

20:30 / Marcin Ex Styczyński "Fire breathing show" (Polska), Rynek 

21:30 / Notopop (Polska), Dziedziniec Zamku 

23:00 / koncert zespołu Bajzel, Bar Żongler

Dla wszystkich gości spoza Oleśnicy organizatorzy przygotowali pole namiotowe tuż u stóp Zamku Książęcego oraz całą masę food trucków, aby spędzić ten czas nie tylko aktywnie i twórczo, ale i wygodnie!

(OAI), źródło: