POLICJANCI OSKARŻENI: O MORDERSTWO, O ZNĘCANIE SIĘ

03.07.2018

Panorama Oleśnicka ujawnia, co stwierdził biegły na temat psychiki policjanta, który zabił żonę....

 

W kioskach i sklepach nowe wydanie Panoramy Oleśnickiej. A w nim m.in.:

OD CADILLAKÓW DO PONTIAKÓW. To było bezprecedensowa impreza w Oleśnicy. Zlot amerykańskich samochodów stał się magnesem dla kierowców i widzów. Nasze lotnisko ma potencjał.

TYLKO W PANORAMIEPORÓD ZA 1000 ZŁOTYCH? Radny powiatowy Jan Bronś mówi o kosztach porodu w oleśnickim szpitalu ponoszonych przez kobiety. Chodzi o niebagatelną kwotę 1000 złotych. Za darmo urodzić nie można? Co na to dyrektor szpitala?

TYLKO W PANORAMIESIEDLECKI ZREZYGNOWAŁ. Farsa z posiedzenia Komisji Rewizyjnej przeniosła się na sesję Rady Miasta. Burmistrz mało się nie popłakał ze śmiechu na wieść o rezygnacji opozycyjnego radnego. Lokalni politycy, zajmijcie się problemami mieszkańców! Nie róbcie z sesji kabaretu!

CHCIAŁBYM BYĆ OSIOŁKIEM JEZUSA. Jest już nowy gospodarz oleśnickiej bazyliki mniejszej. Jak powitali go parafianie? Co do nich powiedział?

TYLKO W PANORAMIEMISTRZYNI MOWY. Pochodząca z Oleśnicy dziennikarka Katarzyna Horbacz-Stoparczyk ma szansę na zdobycie prestiżowej nagrody. To, czy ją otrzyma, zależy także od Was. A zatem klikamy wszyscy!

PRZEDSZKOLNY BOOM.  Rozstrzygnięto przetarg na prowadzenie nowego miejskiego przedszkola. Konkurencja była bardzo duża. Zwycięzca zapłaci aż 9,5 tysiąca czynszu.

TYLKO W PANORAMIEOBRAZ ZOSTAŁ SFAŁSZOWANY? Relacjonujemy proces mężczyzny oskarżonego o znęcanie się nad zwierzętami. Atakuje on działaczki Oleśnickich Bid.

SUKCES CZY „PROBLEM Z OPÓŹNIONYM ZAPŁONEM”? Byliśmy świadkami gorącej dyskusji na temat sytuacji powiatowych szpitali. Przeczytajcie, co o tym sądzą radni opozycyjni i rządzący. O tym samym – a całkiem odmiennie!

ZAŚPIEWA WOKALISTA GENESIS. Wprawdzie nagrał z legendarnym zespołem tylko jedną płytę, ale to też jest coś. W Oleśnicy usłyszymy wokalistę Genesis i kompozycje tego wspaniałego zespołu. Za jedyne 100 złotych!...

, źródło: