Żądają 7 milionów plus odsetki!

14.05.2018

Czkawka po inwestycji trwa! Podwykonawcy chcą jeszcze 7,3 mln zł, a z odsetkami ok. 10 mln 
 
Już jutro nowe wydanie Panoramy Oleśnickiej. Przeczytamy w nim m.in.:
 
TYLKO W PANORAMIE. PROCESY O 7 MILIONÓW. Czy to się nigdy nie skończy?! Ten, kto myślał, że wygrana miasta z Tiwwalem o zapłatę zamyka kwestię wynagrodzeń dla wykonawców Atola, był w bardzo grubym błędzie... Czkawka po budowie kompleksu trwa w najlepsze. Jeszcze 7,3 mln zł plus odsetki, czyli ok. 10 mln zł(!), domagają się w sądach podwykonawcy tej feralnej inwestycji...
 
BIAŁO-CZERWONI x 365. Trójka oleśniczan przygotowała patriotyczny projekt na 100-lecie odzyskania niepodległości. Chcą tym pomysłem zarazić całą Polskę!
 
TYLKO W PANORAMIE. DZIAŁKO MOCNO OGRANICZONE. Znamy wyrok! Jest kontrowersyjny! Sąd bardzo mocno ograniczył możliwość korzystania z działka przeciwgradowego.
 
TYLKO W PANORAMIE. RADNI Z UMOWAMI. Którzy oleśniccy radni zawierali umowy z BiFK? I na jakie kwoty?
 
POLICJANT W SZPITALU/ARESZCIE. Oleśnicka sprawdziła, co dzieje się w sprawie policjanta oskarżonego o zabicie żony.
 
TYLKO W PANORAMIE. ŁADNE, ALE SZPETNE.... Ot, taki paradoks oleśnickich kamienic. Dużo zdjęć!
 
PRZYJEDZIE MINISTER EDUKACJI? Burmistrz, poseł i dyrektor zaprosili minister edukacji na rozpoczęcie roku szkolnego. Jaka będzie odpowiedź?
 
TYLKO W PANORAMIE. WEZWANIA. OSKARŻENIA. ZARZUTY. Nie milkną echa ujawnionej przez Panoramę sprawy zarażenia dziecka bakterią coli. Głos zabierają rodzice. Wzywają do sprostowań. Co na to dyrekcja szkoły?
 
SZUKAJ CHUDEGO TWAROGU. Prezes i jej spółdzielnia kolekcjonują laury. To swoisty fenomen!
 
TYLKO W PANORAMIE. BEZ PASJI JESTEŚMY NICZYM. 60 lat pszczelarstwa w Oleśnicy - fakty, anegdoty, wspomnienia, archiwalne zdjęcia...
 
MAREKT SIĘ ROZBUDUJE. Jeden z oleśnickich marketów planuje rozbudowę. Radni się zgodzą?
 
TYLKO W PANORAMIE. ODRESTAURUJĄ ZAMKOWĄ KOMNATĘ?. Mają już pierwszego poważnego sponsora. I może w sali odrestaurowanej dzięki staraniom Fundacji im. Konrada I stanie rzeźba Jana z Podiebradów?
 
ILE PUNKTÓW Z ALKOHOLEM? Każda rada gminy musi ustalić maksymalną liczbę zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych. I to z podziałem na piwo, wino i wódkę. Jaka ta liczba będzie w Oleśnicy?
 
TYLKO W PANORAMIE. RADNY JEST W KOMSJI CZY NIE? Robert Sarna, lider Platformy, zrezygnował na piśmie z członkostwa w Komisji Ekonomiczno-Prawnej. Ale czy na pewno nie jest jej członkiem nadal?
 
MIASTO DLA POLICJI. Miasto wspomogło policję kwotą 75 tysięcy złotych. Co kupiło? M.in. aparat fotograficzny i parawan ochronny. Co jeszcze?
 
TYLKO W PANORAMIE. OPOZYCJA NIEOBECNA. Dlaczego opozycja zbojkotowała posiedzenie Komisji Rewizyjnej? "Postawa radnych Siedleckiego i Żyły stoi w sprzeczności ze złożonym przez nich ślubowaniem" - tak ocenia to jej przewodniczący.
 
SMAKI RYNKU. Co się udało na pierwszej edycji Food Truck Show, a co trzeba poprawić?

(OAI), źródło: