Młodzicy w elicie

23.12.2017

Drugie miejsce w silnie obsadzonym turnieju halowym zajęła reprezentacja APO z rocznika 2006

Drugie miejsce w silnie obsadzonym turnieju halowym DZPN zajęła reprezentacja rocznika 2006 Akademii Piłkarskiej Olesnica.

Podopieczni trenera Piotra Michalewskiego fazę grupową zakończyli bez straty gola, wygrywając kolejno z drużynami: FC Wrocław Academy, WKS Śląsk Wrocław i Polonia Trzebnica. W półfinale wyeliminowali Parasol Wrocław, a w finale spotkali się z drużyną Śląska Wrocław, która ostatecznie zajęła pierwsze miejsce.

Zawodnicy APO jednogłośnie zdecydowali, że turniejowy puchar powędruje w ręce Jakuba Markowskiego, który podczas ofiarnej interwencji doznał groźnie wyglądającej kontuzji kolana. Drugie miejsce zagwarantowało podopiecznym trenera Michalewskiego awans do turnieju finałowego, który 6 stycznia odbędzie się w Dzierżoniowie.

APO 1:0 FC Wrocław Academy
APO 3:0 WKS Śląsk Wrocław
APO 1:0 Polonia Trzebnica
APO 3:1 Parasol Wrocław
APO 1:4 Śląsk Wrocław SA

Młodzicy APO zagrali w składzie: Markowski, Peniuk, Płonka, Wróblewski, Witczak, Wróbel, Noczyński, Drzewicz, Bielecki.