Pobiegli dla Julka

10.12.2017

Biegacze tłumnie stawili się na Mikołajkowy Bieg Charytatywny dla Julka - Waleczne Serce... ...

https://www.youtube.com/watch?v=xZE5y-MxptI

Około 200 osób wzięło dziś udział w rekreacyjnym biegu, którego celem było zebranie pieniędzy na operację chorego na serce Julka.

Impreza zorganizowana przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci, Klub Biegacza Szerszeń, Samodzielną Inicjatywę Młodzieży SIM rozpoczęła się o godzinie 11 na Rynku. Tu trwały zapisy, a następnie odbyła się licytacja przedmiotów i usług podarowanych na aukcję charytatywną. Prowadził ją radny Aleksander Chrzanowski, a asystował mu radny Grzegorz Żyła. Licytacja zakończyła się powodzeniem. Najdroższym fantem była supernowoczesna kanapa od firmy ROM - za 2000 zł. Wśród uczestników aukcji byli burmistrz Michał Kołaciński, wiceburmistrz Jarosław Sadowski, radny Wojciech Brym.

Potem była krótka rozgrzewka, a następnie rekreacyjny bieg ścieżką rowerową wzdłuż ulicy Wrocławskiej, nad stawy. Metę tradycyjnie wyznaczono pod amfiteatrem. Tu zamiast medali wieszano biegaczom na szyi świąteczne pierniki w kształcie serca przygotowane przez Klub Biegacza Aerogirls. Jak można się domyślać - wszyscy byli zwycięzcami, ale największym - Julek Waleczne Serce!...

Szerzej - w Panoramie Oleśnickiej

FOTORELACJA-230 ZDJĘĆ!

https://www.youtube.com/watch?v=7pt2hot7hms

https://www.youtube.com/watch?v=aUCcaEVF7P4

kad, źródło: