Grupa MoCarta na Sylwestra

12.10.2017

W Sylwestra BiFK zaprasza na kulturalną ucztę w postaci występu Kabaretu Grupa Mozarta.......

"W wyjątkowy Sylwestrowy Wieczór zapraszamy Państwa na kulturalną ucztę w postaci występu Kabaretu Grupa Mozarta, który zaprezentuje program jubileuszowy pod tytułem ,,Dzieła wybrane z dwudziestu lat ”. Prosimy zabrać szampański humor, pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa i wznieść wraz z nami toast za Nowy Rok!" - informuje Biblioteka i Forum Kultury w Oleśnicy.

"W koncercie zobaczą Państwo nagrania archiwalne z pierwszego występu kwartetu oraz najważniejsze i najlepsze utwory zespołu. Muzycy opowiedzą kilka anegdot ze swojego artystycznego życia oraz zaprezentują kilka najnowszych utworów" - czytamy w zapowiedzi.

Dzięki najnowocześniejszym zdobyczom techniki swój wirtualny udział potwierdzili: Piotr Bałtroczyk, Artur Andrus oraz GrupoMoCarciątka.

Jak podaje Dom Aukcyjny Sotheby’s, największą wartość mają dziś skrzypce wybudowane w XVIII wieku przez Antonio Stradivariego. Wiele lat nabierały szlachetnego brzmienia. Upływ czasu sprawił, że dziś są doskonałe. Czy muzycy Grupy MoCarta, podobnie jak legendarne instrumenty, z wiekiem stają się coraz lepsi? Proponujemy to sprawdzić.

Bilety w cenie 100 zł dostępne w kasie BiFK przy ul. Kochanowskiego 4 od 18.10 (od godz.16).

Rezerwacja on-line od 16.10 (od godz. 9) na stronie http://bifk.info/2017/10/11/wieczor-sylwestrowy-z-grupa-mocarta/

(OAI), źródło: