Śląsk pokonali, ale nie wygrali

14.04.2017

Reprezentacja APO w ostatnim momencie straciła zwycięstwo na rzecz Śląska Wrocław....
 
W bezpośrednim spotkaniu ze Śląskiem młodzi reprezentanci APO okazali się lepsi, wygrywając 2:1. Ale strata punktów w dwóch innych spotkaniach spowodowała, że Akademia Piłkarska Oleśnica, gospodarz turnieju „Więcej niż futbol”, zakończyła rozgrywki na drugim miejscu.
 
100 zawodników zagrało, padło 120 goli w kolejnej edycji turnieju „Więcej niż futbol” organizowanego przez Akademię Piłkarską Oleśnica. Tym razem do sportowej rywalizacji przystąpiły zespoły rocznika 2006 z trzech różnych województw.
 
- Na boisku pojawiło się wielu utalentowanych zawodników, przyjemnością było patrzeć na rywalizację tak dobrze bawiących się o wysokich umiejętnościach sportowych zawodników - ocenia Piotr Szałek, organizator wydarzenia.
 
W turnieju wzięły udział takie zespoły jak: Akademia Piłkarska Oleśnica 1, Akademia Piłkarska Oleśnica 2, Piast Żmigród, OKS Oleski klub sportowy, Śląsk Wrocław S.A, Kania Gostyń, Marcinki Kępno, PKS Łany, Energetyk Siechnice.
 
- Pogoda dopisała i mogliśmy cieszyć się zaciętą rywalizacją z innymi drużynami przez wiele godzin. Jestem zadowolony z gry chłopców – pokazaliśmy dziś dobry futbol, co również było zasługą dopingu licznie zgromadzonych rodziców. – podsumowuje trener AP Oleśnica Piotr Michalewski
 
A już wkrótce młodych zawodników czekają kolejne emocje! Akademia zaprasza na turniej rocznika 2007, który odbędzie się 23 kwietnia. Start o godz. 10 na stadionie przy ul.Brzozowej.
 
FOTORELACJA
Grala-Akademia-Pilkarska-Olesnica

(OAI), źródło: