amazon

Tematy

Miasta

Serwisy

Wiadomości

Dodaj komentarz | Wyślij zdjęcie lub film | Wydrukuj

Uciekał, bo był pijany

09.08.2018

wyświetleń: 739

Bmw uderzył w pojazd tej samej marki. Postanowił uciec. Ale uszkodzone auto po chwili stanęło

Wczoraj ok. godz. 22, na 65 kilometrze drogi S8, doszło do zderzenia dwóch samochodów marki BMW. Obaj kierowcy zostali poszkodowani. Mężczyznom została udzielona pomoc przez ratowników PSP i OSP. Następnie przekazani zostali zespołom pogotowia ratunkowego.

Kierujący ciemną beemką, na niemieckich tablicach rejestracyjnych, podczas manewru wyprzedzania uderzył w bok jadącego obok srebrnego bmw. Poszkodowany w zdarzeniu kierowca ocenia, że sprawca  prawdopodobnie nie miał zamiaru zatrzymać się i postanowił uciekać. Po chwili jednak uszkodzony samochód odmówił posłuszeństwa i nie pozwolił na dalszą jazdę...

Jak się okazało, sprawca wypadku był nietrzeźwy. W policyjnej asyście został przetransportowany przez ekipę ratowników medycznych do oleśnickiego szpitala.


autor: (OAI) , źródło: olesnica998.plpowrót ›

Zobacz także

Policjant bił, bił, bił

...to tytuł reportażu Małgorzaty Pietkiewicz z "Interwencji" w Polsacie. Emisja za nami...

Śmiertelne uderzenie

Z impetem wbili się w mur... Na miejscu zginął 22-letni mieszkaniec gminy Twardogóra ...

ReklamaKomentarze (1)

  • nl | 2018-08-09 10:59:23

    Co za nieuk to pisze...Bmw uderzył w pojazd tej samej marki. Postanowił uciec. Ale uszkodzone auto po chwili stanęło...normalnie szok. Może piszący niech zmieni profesję, bo tyle wpadek, co jest od jakiegoś czasu, to jakaś kpina.

    zgłoś naruszenie regulaminu ›

Pozostaw pole puste:

Treść

Imię nazwisko / nick


Redakcja zastrzega sobie prawo zmian, skrótów bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające jej prawa lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego.

Copyright © 2013 olesnica24.com