amazon

Tematy

Miasta

Serwisy

Wiadomości

Dodaj komentarz | Wyślij zdjęcie lub film | Wydrukuj

Co ich kręci? Bezpieczeństwo!

08.08.2018

wyświetleń: 77

Dodatkową atrakcją było sprawdzenie umiejętności jazdy na rowerze na specjalnym torze.......

Wysokie temperatury sprzyjają zabawie podczas tegorocznych wakacji. Aby spędzony czas wolny przebiegał w miłej i bezpiecznej atmosferze, funkcjonariusze policji spotykają się w Oleśnicy z dziećmi i przypominają o zasadach bezpieczeństwa.

1 oraz 6 sierpnia oleśniccy policjanci odwiedzili uczestników półkolonii letnich zorganizowanych na terenie Szkoły Podstawowej nr 4 w Oleśnicy. Celem spotkania było przypomnienie o konieczności właściwego zachowania się podczas wypoczynku nad wodą, a także prawidłowego stosowania się do przepisów w ruchu drogowym.

W ramach prowadzonych akcji „Bezpieczne wakacje” oraz „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą” funkcjonariusze przypominali o szkodliwości zażywania wszelkiego rodzaju środków odurzających oraz zagrożeniach, jakie mogą wynikać z zawierania znajomości z obcymi osobami.

Dodatkową atrakcją spotkania była możliwość sprawdzenia swoich umiejętności jazdy na rowerze na specjalnie  przygotowanym torze rowerowym.

Na zakończenie każdy z uczestników otrzymał pamiątkę ze spotkania, a przede wszystkim kolejny zastrzyk wiedzy, który będzie mógł w sposób właściwy wykorzystać podczas upływających wakacji.


autor: (OAI) , źródło: KPP Oleśnicapowrót ›

Zobacz także

Kempa na komendzie w Oleśnicy? (AKTUALIZACJA)

PO pyta, czy po naradzie w siedzibie PiS Kempa wieczorem udała się na komendę policji w Oleśnicy?...

Jest problem? Zadzwoń!

Przemoc domowa? Chuligaństwo? Zakłócanie ciszy nocnej? Problem? Dzwoń do dzielnicowego! ...

ReklamaKomentarze

Pozostaw pole puste:

Treść

Imię nazwisko / nick


Redakcja zastrzega sobie prawo zmian, skrótów bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające jej prawa lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego.

Copyright © 2013 olesnica24.com