amazon

Tematy

Miasta

Serwisy

Wiadomości

Dodaj komentarz | Wyślij zdjęcie lub film | Wydrukuj

Trybunki w plenerze

07.08.2018

wyświetleń: 370

Efektem weekendu spędzonego z wiertarkami i szlifierkami w ręku są trybunki dla publiczności...

Jak informuja organizatorzy Oleśnickiego Festiwalu Cyrkowo Artystycznego, w ramach inicjatywy lokalnej zostaną zorganizowane warsztaty stolarskie dla festiwalowych wolontariuszy.

Efektem weekendu spędzonego z wiertarkami i szlifierkami w ręku są trybunki dla publiczności festiwalu. Ułatwią one oglądanie przedstawień osobom starszym, kobietom w ciąży, dzieciom ale i również osobom z dalszych rzędów, które komfortowo będą mogły zobaczyć przedstawienia. Posłużą do tego celu również na innych imprezach w mieście.

Warsztaty stolarskie przeprowadzone zostały w ramach inicjatywy lokalnej pn.”Stworzenie minitrybun na potrzeby wydarzeń plenerowych organizowanych na terenie miasta Oleśnicy podczas warsztatów stolarskich wolontariuszy OFCA” i były realizowane przy wsparciu miasta Oleśnica.


autor: (OAI)powrót ›

Zobacz także

Para prezydencka na ślubie (ZDJĘCIA)

Prezydent Andrzej Duda i Pierwsza Dama przyjechali do Sycowa na ślub córki Beaty Kempy.......

Zginął wspaniały sportowiec

Znakomity piłkarz, reprezentant Lotnika, Wiwy i Gawina, zginął dzisiaj w wypadku w Jonasie... ...

ReklamaKomentarze

Pozostaw pole puste:

Treść

Imię nazwisko / nick


Redakcja zastrzega sobie prawo zmian, skrótów bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające jej prawa lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego.

Copyright © 2013 olesnica24.com