amazon

Tematy

Miasta

Serwisy

Wideo

Dodaj komentarz | Wyślij zdjęcie lub film | Wydrukuj

Rutkowski na tropie złodzieja z Sycowa

18.07.2018

wyświetleń: 693

Monitoring uchwycił podejrzanego - rozpoznajesz tego mężczyznę? Detektyw Rutkowski na tropie

Na początku lipca br. w okolicach Sycowa (woj. dolnośląskie) pod nieobecność domowników złodzieje po raz kolejny włamali się do dwóch domów oraz jednej z firm okolicznych firm. Ich łupem padła nie tylko przechowywana w domach i firmie gotówka ale też sprzęt i inne kosztowności.

 Jedna z poszkodowanych rodzin zwróciła się o pomoc do Krzysztofa Rutkowskiego. Najsłynniejszy właściciel biura detektywistycznego w Polsce wysłał do Sycowa swoich agentów by ustalić i zatrzymać sprawców tych zuchwałych kradzieży. Działania Biura Rutkowski przyniosły efekt. Podczas działań wytypowano prawdopodobną osobę, mogącą mieć udział obydwóch włamaniach.

Mężczyznę uchwyciła kamera monitoringu, jak kilka dni przed kradzieżą przeprowadzał tzw. „rekonesans” nieruchomości. Mężczyzna ten pojawia się także przy kolejnych włamaniach. Mężczyzna jest średniej budowy ciała, wzrost około 170cm, ubrany w bardzo charakterystyczną czapkę z daszkiem z logiem Jordan.

Biuro Rutkowski publikuje wizerunek podejrzanego mężczyzny z apelem:

- Osoby, które rozpoznają mężczyznę lub posiadają wiedzę na temat tych kradzieży proszone są o kontakt z Biurem Rutkowski pod numerem alarmowym biura 600 007 007.  Zapewniamy pełną anonimowość – przekazuje Krzysztof Rutkowski.

– Cały czas prowadzimy działania mające na celu doprowadzenie włamywaczy za „kratki”. Należy także podkreślić ze współpraca z policjantami z Sycowa oraz Oleśnicy w tej sprawie układa się wręcz wzorcowo – dodaje. 


autor: (OAI) , źródło: www.patriot24.net/powrót ›

Zobacz także

Policjant bił, bił, bił

...to tytuł reportażu Małgorzaty Pietkiewicz z "Interwencji" w Polsacie. Emisja za nami...

Śmiertelne uderzenie

Z impetem wbili się w mur... Na miejscu zginął 22-letni mieszkaniec gminy Twardogóra ...

ReklamaKomentarze (2)

Pozostaw pole puste:

Treść

Imię nazwisko / nick


Redakcja zastrzega sobie prawo zmian, skrótów bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające jej prawa lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego.

Copyright © 2013 olesnica24.com