amazon

Tematy

Miasta

Serwisy

Wiadomości

Dodaj komentarz | Wyślij zdjęcie lub film | Wydrukuj

Partia Razem w Oleśnicy

05.07.2018

wyświetleń: 672

Partia Razem w Oleśnicy

fot. Partia Razem

Aktywiści partii Razem przyjeżdżają do Oleśnicy, by spotkać się z jej mieszkańcami
 
W najbliższą sobotę partia Razem zaprasza na spotkanie “Razem o Oleśnicy”, podczas którego działacze i mieszkańcy wspólnie będą dyskutować o potrzebach miasta i całego regionu. Gościem specjalnym spotkania będzie Agnieszka Dziemianowicz-Bąk, laureatka nagrody Foreign Policy za swoją działalność polityczną. Dyskusja zacznie się o 15:30 w sobotę 7 lipca w Bibliotece i Forum Kultury w Oleśnicy przy ul. Reja 10. 
Spotkanie ma mieć charakter otwarty, ze swobodną dyskusją i pytaniami z sali. Wśród tematów mają się znaleźć m.in. transport w aglomeracji, prawa pracownicze oraz dostęp mieszkańców do żłobków czy szpitali. 
 
“Politycy nie mogą zapominać, że Wrocław to niejedyne miasto na Dolnym Śląsku” - powiedziała Magda Owczarek z partii Razem. - “Oleśnica to największe miasto w aglomeracji wrocławskiej i ma swoje własne problemy, na które można i trzeba szukać rozwiązań z poziomu województwa. Chcemy rozmawiać z mieszkankami i mieszkańcami, żeby móc w przyszłości zająć się ich sprawami”. 
 
“Konsultacje społeczne są dla nas bardzo ważne. Właśnie w takich miejscach jak Oleśnica możemy się dowiedzieć, co jest istotne dla mieszkańców mniejszych ośrodków na Dolnym Śląsku” - dodał Dawid Białek z partii Razem. - “Nie chcemy, aby była to kolejna wizyta polityków namawiających mieszkańców do głosowania na nich, tylko nawiązanie dialogu z ludźmi, których głos nie zawsze jest słyszany w stolicy naszego województwa”.
 
Wcześniej w sobotę aktywistów Razem będzie można spotkać przy galerii Pogodne Centrum (10:00-12:00) i przy ulicy Moniuszki (12:00-14:00), gdzie będą prowadzić akcje happeningowe oraz zbierać podpisy pod projektem ustawy skracającej czas pracy.

autor: kadpowrót ›

Zobacz także

Kołaciński burmistrzem Oleśnicy

Zapraszamy na wyborczy wieczór z naszym portalem. Wyniki? Za chwileczkę, już za momencik.....

Opozycja wygrała wybory w Oleśnicy

Oleśnica, Bierutów, Dobroszyce i Syców - II tura. Potyrała rozgromił Dżugaja. Fryt ...

ReklamaKomentarze (2)

Pozostaw pole puste:

Treść

Imię nazwisko / nick


Redakcja zastrzega sobie prawo zmian, skrótów bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające jej prawa lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego.

Copyright © 2013 olesnica24.com