amazon

Tematy

Miasta

Serwisy

Wiadomości

Dodaj komentarz | Wyślij zdjęcie lub film | Wydrukuj

Kradł przewody, wiózł narkotyki

28.06.2018

wyświetleń: 376

Przewody zostały skradzione przez 27-latka z terenu kolejowego. Ich wartość to 15.000 złotych....
 
Funkcjonariusze Komisariatu Policji w Twardogórze po uzyskaniu informacji o kradzieży elementów infrastruktury kolejowej, podjęli działania, aby zatrzymać sprawcę. Jadąc na miejsce zdarzenia zatrzymali do kontroli pojazdu, który znalazł się w pobliżu.
 
Decyzję o zatrzymaniu auta policjanci podjęli, kiedy zauważyli nerwowe zachowanie kierowcy. W związku z niespokojnym zachowaniem 27-latka, policjanci postanowili sprawdzić mężczyznę w policyjnych bazach danych. Już po chwili wyszło na jaw, że kierował samochodem, mając sądowy zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi.
 
To jednak nie był koniec problemów mężczyzny. Po dokładnym przeszukaniu policjanci ujawnili przy nim narkotyki - amfetaminę.
 
W bagażniku pojazdu znajdowały się natomiast narzędzia do cięcia metalu oraz zwoje przewodów, mogących pochodzić ze zgłoszonego chwilę wcześniej zdarzenia na terenie kolejowym.
 
Wspólnie z mężczyzną pojazdem podróżowała pasażerka - 33-letnia kobieta. Po kontroli policyjnej okazało się, że również ona ma przy sobie środki odurzające - marihuanę i amfetaminę. 
 
Policjanci potwierdzili, że zabezpieczone w mitsubishi przewody zostały skradzione przez 27-latka z terenu kolejowego. Wartość skradzionego mienia to 15.000 zł.
 
Za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności, natomiast za niestosowanie się do sądowego zakazu prowadzenia pojazdów do 5 lat więzienia. Podobna odpowiedzialność karna -  do 5 lat więzienia - grozi za kradzież.

autor: (OAI) , źródło: KPP Oleśnicapowrót ›

Zobacz także

Policjant bił, bił, bił

...to tytuł reportażu Małgorzaty Pietkiewicz z "Interwencji" w Polsacie. Emisja za nami...

Śmiertelne uderzenie

Z impetem wbili się w mur... Na miejscu zginął 22-letni mieszkaniec gminy Twardogóra ...

ReklamaKomentarze

Pozostaw pole puste:

Treść

Imię nazwisko / nick


Redakcja zastrzega sobie prawo zmian, skrótów bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające jej prawa lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego.

Copyright © 2013 olesnica24.com