amazon

Tematy

Miasta

Serwisy

Wiadomości

Dodaj komentarz | Wyślij zdjęcie lub film | Wydrukuj

"Kupili", ale nie zapłacili

27.06.2018

wyświetleń: 814

Weszli, zapakowali do toreb alkohol i czekolady, po czym wyszli, nie płacąc. I tak cztery razy..

W sobotę późnym popołudniem policjanci z komisariatu w Twardogórze otrzymali zgłoszenie o dwóch mężczyznach, którzy na terenie dworca PKP spożywali alkohol i zachowywali się niewłaściwie. Kiedy funkcjonariusze przybyli na miejsce, zauważyli, że znani im mężczyźni wypili prawie całą butelkę drogiego alkoholu. Policjanci zainteresowali się również torbami, które mężczyźni mieli przy sobie. Znajdowały się w nich artykuły spożywcze oraz alkohol.

Z ustaleń policjantów i relacji nietrzeźwych wynikało, że towar pochodzi z miejscowego marketu. Mężczyźni przyznali, że nie zapłacili za niego - czterokrotnie wchodzili do sklpeu i opuszczali go nie płacą za towar.

Tym sposobem wypełnili dwie torby i chcieli przemieścić się pociągiem do miejsca zamieszkania. Łączna wartość skradzionego towary to ponad 1500 zł. Skradziony towar prawie w całości, bo bez jednej butelki alkoholu, w nienaruszonym stanie został zwrócony do sklepu.

Sprawcami kradzieży byli mieszkańcy Oleśnicy w wieku 36 i 41 lat.

Po zebraniu pełnego materiału dowodowego w tej sprawie mężczyźni usłyszeli zarzut kradzieży, za co odpowiedzą przed sądem. Grozi im kara  5 lat pozbawienia wolności.


autor: (OAI) , źródło: KPP Oleśnicapowrót ›

Zobacz także

Policjant bił, bił, bił

...to tytuł reportażu Małgorzaty Pietkiewicz z "Interwencji" w Polsacie. Emisja za nami...

Śmiertelne uderzenie

Z impetem wbili się w mur... Na miejscu zginął 22-letni mieszkaniec gminy Twardogóra ...

ReklamaKomentarze

Pozostaw pole puste:

Treść

Imię nazwisko / nick


Redakcja zastrzega sobie prawo zmian, skrótów bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające jej prawa lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego.

Copyright © 2013 olesnica24.com