amazon

Tematy

Miasta

Serwisy

Wiadomości

Dodaj komentarz | Wyślij zdjęcie lub film | Wydrukuj

Tragedia trzech rodzin

25.06.2018

wyświetleń: 3327

Będą musieli się zmagać z tą traumą do końca życia. Czy ojciec i syn byli winni tej śmierci?...
 
Już jutro nowe wydanie Panoramy Oleśnickiej. W numerze m.in:
 
TYLKO W PANORAMIE TRAGEDIA TRZECH RODZIN. Jedna straciła syna. Druga - ojciec i syn - według prokuratury miała przyczynić się do jego śmierci. Trzecia - też ojciec i syn - zafundowała zmarłemu niespodziankę, której finałem była tragedia. Wstrząsające zeznania, dramatyczne wspomnienia, kontrowersje i wielka trauma wielu osób...  
 
TYLKO W PANORAMIE ADAM ROZCZAROWAŁ. - Adam rozczarował wielu mieszkańców Oleśnicy - tak o decyzji Adama Horbacza mówi Wojciech Brym, radny miejski z Forum Rozwoju. To nie jedyna zdecydowana teza i mocna opinia, które w rozmowie z Panoramą stawia potencjalny kandydat na burmistrza Oleśnicy.  
 
TYLKO W PANORAMIE NIE ZGADZAM SIĘ Z TĄ UCHWAŁĄ. -  Na dziś jestem przekonany, że podjąłem dobrą decyzję - to z kolei słowa Adam Horbacza. - Nie zgadzam się z uchwałą, która została przyjęta i która mówi o tym, że Forum idzie na poziomie powiatu samodzielnie i wyłącznie pod własnym szyldem - powiedział Oleśnickiej radny powiatowy. Czy wystawił kolegów do wiatru? Ktoś go namówił do tego, aby nie kandydował na burmistrza? Chce zostać starostą? Czemu przedkłada powiat nad miasto? Odpowiedzi - w rozmowie z Panoramą.
 
Z RONDEM SIĘ UDA! Władze miasta znalazły sposób, aby budowa niezwykle potrzebnego ronda na Dobroszyckiej doszła do skutku. 
 
TYLKO W PANORAMIE MOPS PŁACI RADNEMU. Jak miejska jednostka wybrała firmę radnego miejskiego na przeprowadzenie warsztatów? Na zasadzie zapytania ofertowego przez telefon. Ale numer!   
 
KOREKTA OZNAKOWANIA. Wątpliwości mają mieszkańcy, ma je także inwestor. Nowe oznakowanie idzie do poprawki!
 
TYLKO W PANORAMIE PUTIN CZUJE SIĘ BEZKARNY? Tak uważa jeden z uczestników spotkania z dziennikarką i posłanką. I czy "mafie sprowadzają imigrantów"?. - Od siedzenia na kanapie Polski nie zmienimy - przestrzegała parlamentarzystka.
 
TYLKO W PANORAMIE NO I SIĘ DOCZEKALI. To przez lata była zmorą mieszkańców. Ale ich problemy w końcu się skończą.
 
BURMISTRZ ZAROBI MNIEJ. Dlaczego? I o ile?
 
TYLKO W PANORAMIE MEGAGROTESKA, CZYLI MOBBINGOWANY POSZUKIWANY. Panorama obnaża groteskową historię rzekomego mobbingu w Zakładzie Budynków Komunalnych. Może niektórzy radni w końcu pójdą po rozum do głowy i przestaną się ośmieszać... 
 
GRANIE NA ODWOŁANIE. O co chodzi w próbie odowłania szefa Komisji Rewizyjnej? Jakie są tym argumenty? Czy naprawdę radaca prawny potwierdza opinie jednego z radnych? Na czym polega ta kolejna manipulacja? 
 
TYLKO W PANORAMIE MUNDIALOWE ROZLICZENIA. Kto był pesymistą, czyli, niestety, realistą? Kto trafnie wytypował wynik. Czyli - co z tą Polską?...
 
(NIE TAK) DAWNO TEMU W AMERYCE. Samorządowiec na Manhattanie...
 
TYLKO W PANORAMIE ROZWÓJ BEZ INWESTYCJI? NIEMOŻLIWE! Pełny przegląd inwestycji w gminie Oleśnica. Sprawdź, co zbudują w Twojej wsi.
 
PODRÓŻY NIE SEGREGRUJĄ. O wizycie znanej podróżniczki i dziennikarki w szkole podstawowej.
 
TRZY STÓWY NA WYPRAWKĘ. Kto i jak może się starać o 300 zł na wyprawkę szkolną?

autor: (OAI)powrót ›

Zobacz także

Opozycja wygrała wybory w Oleśnicy

Oleśnica, Bierutów, Dobroszyce i Syców - II tura. Potyrała rozgromił Dżugaja. Fryt ...

Sylwestrowe szaleństwo

Zobacz, jak zaszaleli – w Perle, Garden i Kryształowym Dworze – sylwestrowi balowicze...

ReklamaKomentarze (10)

Pozostaw pole puste:

Treść

Imię nazwisko / nick


Redakcja zastrzega sobie prawo zmian, skrótów bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające jej prawa lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego.

Copyright © 2013 olesnica24.com