amazon

Tematy

Miasta

Serwisy

Sport i rekreacja

Dodaj komentarz | Wyślij zdjęcie lub film | Wydrukuj

Koniec papierowych wniosków urlopowych

13.06.2018

wyświetleń: 599

Bez wątpienia odpoczynek należy się każdemu, zwłaszcza pracownikowi, który cały rok stara się spełniać swoje zawodowe obowiązki. Niestety, w wielu firmach oczekiwanie na ten wolny czas może się wydłużyć, ale nie przez brak terminów! Często przez problemy z odpowiednim obiegiem dokumentów, a tak naprawdę można to usprawnić!

Nigdy nie było tak łatwo

Zamiast korzystać z papierowych wniosków urlopowych, lepiej wprowadzić pozytywne zmiany do firmy i zacząć używać aplikacji inEwi. To intuicyjny, bardzo prosty w obsłudze program do składania wniosków urlopowych, a także ich rozpatrywania, jak i ustalania limitów wymiaru urlopu. Taka ewidencja urlopów nie ma nic wspólnego ze starymi metodami, gdy trzeba było dostarczać pisemne wnioski do działu kadr, a później czekać na decyzję. W tej sytuacji wszystko jest w pełni zautomatyzowane, w przedsiębiorstwie jest szybki obieg informacji, a papierologia ograniczona jest do niezbędnego minimum.

Okej, ale jak to działa?

Zarządzanie urlopami jest bajecznie proste, bo służy do tego prosty, czytelny program, który obsługuje wiele typów wniosków, między innymi, urlop wypoczynkowy, na żądanie, okolicznościowy, bezpłatny czy ojcowski. Nie odchodząc od biurka, wypełniasz w systemie wniosek, który jest przesyłany do akceptacji przez przełożonego. Logujemy się na swoje konto przez dowolną przeglądarkę, korzystając ze smartfona, tabletu lub komputera i wysyłamy zgłoszenie. Kiedy to zrobimy, przełożeni dostają odpowiednie powiadomienia, po czym akceptują bądź odrzucają wniosek.

Same korzyści!


Korzystanie z inEwi to zalety, które sprzyjają w zarządzaniu każdą firmą. To:

* Oszczędności, bo łatwo kontrolować nieuczciwych, nierzetelnych pracowników i płacić tylko za faktycznie wykonaną pracę;

* Szybkość, bo do rozliczania wniosków urlopowych, jak i ewidencji czasu pracy nie potrzeba całego zastępu pracowników działu kadr. Wszystko odbywa się online!

*Automatyzacja - zapomnij o ręcznym wypełnianiu papierowych list, tutaj wszystko odbywa się płynnie bez angażowania dodatkowych środków;

* Ograniczona do minimum papierologia;

* Wsparcie techniczne, gdyby pojawiły się jakieś problemy!

Nie ma chyba wątpliwości, że warto zmienić nawyki i zamiast tradycyjnej ewidencji, lepiej wprowadzić ten nowatorski system. Zyskają na tym wszyscy, a firma będzie lepiej funkcjonować! To krok naprzód, rewolucja, która nie wyrządza krzywdy, a raczej ulepsza panujący system.
powrót ›

Zobacz także

Top 5 wskazówek co do day tradingu

W świecie biznesu często mawia się, że ilu jest inwestorów na rynku, tyle też jest strateg...

Okresowy przegląd domu jednorodzinnego

Bezpieczny i zadbany dom to dom, który należy poddawać okresowym przeglądom. Za brak przeg...

ReklamaKomentarze

Pozostaw pole puste:

Treść

Imię nazwisko / nick


Redakcja zastrzega sobie prawo zmian, skrótów bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające jej prawa lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego.

Copyright © 2013 olesnica24.com