amazon

Tematy

Miasta

Serwisy

Kultura i rozrywka

Dodaj komentarz | Wyślij zdjęcie lub film | Wydrukuj

Noc Bibliotek w Oleśnicy

06.06.2018

wyświetleń: 143

W programie m.in. Giełda Książek, Żywa Biblioteka, zajęcia plastyczne i koncert Leszka Długosza
 
Biblioteka i Forum Kultury w Oleśnicy zaprasza 9 czerwca w godzinach 17 - 23 do Biblioteki Centralnej przy ul. Reja 10 na Noc Bibliotek, która w tym roku odbywa się pod hasłem „Rzeczpospoczyta”.
 
W programie wydarzenia m.in. Giełda Książek, Żywa Biblioteka Oleśnica, zajęcia plastyczne dla dorosłych i dzieci „Krasnoludki są wśród nas” i koncert Leszka Długosza.
 
Żywa Biblioteka w Oleśnicy dołączyła do akcji Noc Żywych Bibliotek i odbędzie się już po raz szósty. Żywa Biblioteka (Human Library) to metoda przeciwdziałania stereotypom i uprzedzeniom. Czytelnicy będą mogli porozmawiać z Żywymi Książkami – ludźmi reprezentującymi grupy społeczne/zawodowe/etniczne i inne, które z różnych względów są postrzegane stereotypowo lub dyskryminowane. Czytelnik poprzez bezpośrednią rozmowę z Żywą Książką ma okazje poznać jednostkową perspektywę, zapytać, zrozumieć i przełamać swoje stereotypy. Zapraszamy od 18 do 20 do Wypożyczalni na I piętrze.
 
O godzinie 19 zapraszamy na koncert Leszka Długosza – poety, pieśniarza i kompozytora, związanego przez jakiś czas z „Piwnicą Pod Baranami”. Bilety w cenie 10 zł można kupić w kasie sali widowiskowej przy ul. Kochanowskiego i przed koncertem na miejscu.
 
W trakcie trwania Nocy Bibliotek będzie także Giełda Książki i zajęcia plastyczne „Krasnoludki są wśród nas”. 

autor: (OAI)powrót ›

Zobacz także

Starsza pani młoda wciąż

Wiekiem jest starszą damą - ma 65 lat. Ale duchem jest wciąż młoda. Obejrzyj naszą fotorelację......

Sesja z książkami

Oleśniccy bibliotekarze w oryginalny sposób uczcili Światowy Dzień Książki i Praw Autorski...

ReklamaKomentarze

Pozostaw pole puste:

Treść

Imię nazwisko / nick


Redakcja zastrzega sobie prawo zmian, skrótów bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające jej prawa lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego.

Copyright © 2013 olesnica24.com