amazon

Tematy

Miasta

Serwisy

Wideo

Dodaj komentarz | Wyślij zdjęcie lub film | Wydrukuj

Jest program American Cars Mania

05.06.2018

wyświetleń: 829

To ma być hitowa impreza na terenie byłego lotniska w Oleśnicy. Organizatorzy podali jej program


To największe wydarzenie tego typu w Polsce i jedno z większych w Europie, które łączy klimat międzynarodowych zlotów motoryzacyjnych, targów branżowych oraz imprezy rekreacyjnej. Piknik, który gromadzi właścicieli pojazdów amerykańskich, wielu wystawców oraz tysiące widzów.

American Cars Mania to wyraz fascynacji pojazdami amerykańskimi – ich pięknem, mocą i ponadczasowością. W czasie wydarzenia oglądać można zarówno klasyczne, pięknie odrestaurowane jak i nowoczesne maszyny, motocykle, trucki oraz pojazdy militarne.

Punktem centralnym imprezy jest wystawa pojazdów zza oceanu, jednak towarzyszy jej dużo innych atrakcji przygotowanych dla publiczności – zarówno w dzień, jak i wieczorem każdy znajdzie coś dla siebie. ACM to piknik rodzinny gdzie maluchy mogą brać udział w zabawach edukacyjnych, a mamy zmienić swoją stylizację na pinup girl zgodnie z amerykańskimi trendami modowymi pierwszej połowy ubiegłego wieku.

W tym roku American Cars Mania odbędzie się w Oleśnicy, na terenie byłego lotniska.  Organizatorzy opublikowali już ramowy program (patrz obok). Dodajmy, że na imprezie będą też koncerty. Kto wystąpi? O tym organizatorzy poinformują niebawem.


autor: (OAI)powrót ›

Zobacz także

Jadą, jadą "amerykańce"

Uczestnicy zlotu dojeżdżają z różnych stron Polski. Amrican Cars Mania rozkręcona na dobre...

Uwaga, zmiana ruchu!

Od dzisiaj obowiązuje zmiana organizacji ruchu w obrębie ulic 11 Listopada i Lwowskiej w Oleśnicy...

ReklamaKomentarze (3)

 • egon | 2018-06-06 08:27:44

  Czy to prawda , że impreza będzie biletowana?

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • platforma | 2018-06-05 20:53:13

  dokładnie tak, lotnisko było chora mrzonką rządzących powiatem panów z PS 2018 czyli ludzi Janka Bronsia

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • Romek | 2018-06-05 11:55:10

  Wygląda naprawdę imponująco. Władze powinny zrobić wszystko, aby taka impreza zadomowiła się tu na zawsze. I nie potrzeba do tego pasa dla odrzutowców. Wystarczy taki, przecięty wschodnią obwodnicą.

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

Pozostaw pole puste:

Treść

Imię nazwisko / nick


Redakcja zastrzega sobie prawo zmian, skrótów bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające jej prawa lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego.

Copyright © 2013 olesnica24.com