amazon

Tematy

Miasta

Serwisy

Wiadomości

Dodaj komentarz | Wyślij zdjęcie lub film | Wydrukuj

Znowu na ekranie...

30.05.2018

wyświetleń: 10281

W kolejnym serialu zagra sycowski nauczyciel.  Emisja w piątek 1 czerwca o godz. 19 na TV 4

"Pracowita sobota spędzona w studio ATM,przy nagrywaniu kolejnego odcinka "Policjantki i policjanci ". Więcej szczegółów niebawem?" - napisał Marek Laryś na portalu społecznościowym. I dodał, że zgodnie z umową nie może podać więcej szczegółów, a więcej informacji przedstawi pod koniec maja.

"Policjantki i policjanci" to serial paradokumentalny o tematyce kryminalnej i obyczajowej, produkcji ATM Grupa, emitowany od  2014 na antenie TV4. Bohaterami są policjanci z wydziału patrolowo-interwencyjnego Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu, zarówno od strony zawodowej, jak i prywatnej. Akcja serialu toczy się głównie przy patrolowaniu ulic Wrocławia, a także przy interwencjach oraz na komendzie. Wszystkie odcinki można obejrzeć bezpłatnie w Ipla.

Marek Laryś, o którego aktorskiej przeszłości we wrocławskim Teatrze Zielona Latarania obszernie pisała Panorama Oleśnicka, od kilku lat pojawia się w różnych serialach paradokumentalnych. Obok Marcina Karczewicza z Oleśnicy to drugi lokalny polityk (Laryś był radnym powiatowym i wojewódzkim, kandydatem na burmistrza Sycowa), którego oglądamy na małym ekranie.

A kiedy emisja? "Zapraszam do obejrzenia 429. odcinka serialu "Policjantki i Policjanci". Emisja w piątek 1 czerwca o godz.19 na TV 4" - informuje sycowianin.


autor: (rpr)powrót ›

Zobacz także

Para prezydencka na ślubie (ZDJĘCIA)

Prezydent Andrzej Duda i Pierwsza Dama przyjechali do Sycowa na ślub córki Beaty Kempy.......

Zginął wspaniały sportowiec

Znakomity piłkarz, reprezentant Lotnika, Wiwy i Gawina, zginął dzisiaj w wypadku w Jonasie... ...

ReklamaKomentarze (2)

Pozostaw pole puste:

Treść

Imię nazwisko / nick


Redakcja zastrzega sobie prawo zmian, skrótów bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające jej prawa lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego.

Copyright © 2013 olesnica24.com