toyota

Tematy

Miasta

Serwisy

Wiadomości

Dodaj komentarz | Wyślij zdjęcie lub film | Wydrukuj

Nastoletni włamywacze

22.05.2018

wyświetleń: 126

Wpadło trzech 16-latków. Chcieli się włamać do piwnicy. Brawa dla czujnego mieszkańca....

Do oleśnickiej jednostki zatelefonował mieszkaniec Oleśnicy i powiadomił, że właśnie przed chwilą był świadkiem, jak grupa nastolatków próbuje sforsować kłódki do piwnic. Spłoszyli się na widok zgłaszającego, lecz ten nie zamierzał puścić płazem zauważonego występku, dlatego pobiegł za nimi, powiadamiając też policję.

Kiedy funkcjonariusze dołączyli do akcji, nieletni zostali już ujęci przez dwóch mieszkańców, którzy uniemożliwili im ucieczkę.

Dosłownie po kilku minutach trzej 16-latkowie byli już zatrzymani. Policjanci zabezpieczyli ich narzędzia, służące do forsowania zabezpieczeń. Dotarli też do właścicieli piwnic, do których usiłowali włamać się nieletni.

Zatrzymani trafili do policyjnej izby dziecka. Przedstawiono trzem nieletnim zarzut usiłowania wspólnie i w porozumieniu dokonania włamania do piwnic. Jeden z zatrzymanych 16-latków dodatkowo usłyszał zarzut kradzieży dwóch rowerów.

Wszyscy trzej staną przed Sądem Rodzinnym i Nieletnich, który zadecyduje o wymiarze kary.


autor: (OAI)powrót ›

Zobacz także

Policjant bił, bił, bił

...to tytuł reportażu Małgorzaty Pietkiewicz z "Interwencji" w Polsacie. Emisja za nami...

Śmiertelne uderzenie

Z impetem wbili się w mur... Na miejscu zginął 22-letni mieszkaniec gminy Twardogóra ...

ReklamaKomentarze

Pozostaw pole puste:

Treść

Imię nazwisko / nick


Redakcja zastrzega sobie prawo zmian, skrótów bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające jej prawa lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego.

Copyright © 2013 olesnica24.com