Tematy

Miasta

Serwisy

Sport i rekreacja

Dodaj komentarz | Wyślij zdjęcie lub film | Wydrukuj

Pieniądze na dowolne wydatki - kredyt czy pożyczka

17.05.2018

wyświetleń: 251

Decyzja o skorzystaniu z kredytu gotówkowego lub pożyczki parabankowej nie musi być trudna. Mając dużą świadomość swoich potrzeb, a także możliwości, dużo łatwiej będzie Ci zdecydować się na konkretną usługę. Zachęcamy do poznania charakterystycznych warunków ofert finansowych, zarówno ich plusów, jak i wad, dzięki którym dużo łatwiej będzie Ci wybrać zadłużenie i cieszyć gotówką, której potrzebujesz.

Decyzja o skorzystaniu z kredytu gotówkowego lub pożyczki parabankowej nie musi być trudna. Mając dużą świadomość swoich potrzeb, a także możliwości, dużo łatwiej będzie Ci zdecydować się na konkretną usługę. Zachęcamy do poznania charakterystycznych warunków ofert finansowych, zarówno ich plusów, jak i wad, dzięki którym dużo łatwiej będzie Ci wybrać zadłużenie i cieszyć gotówką, której potrzebujesz. Usługi świadczone przez banki oraz parabanki znacznie różnią się od siebie i skierowane są do różnych usługobiorców. Warto poświęcić czas, by dowiedzieć się, która z tych ofert jest odpowiedniejsza właśnie dla Ciebie i przyniesie Ci korzyści, których oczekujesz.


Czego spodziewać się po kredycie gotówkowym?

Kredyt gotówkowy jest najczęściej wybieranym produktem z oferty banków. Możliwość zdobycia gotówki na dowolny cel w połączeniu z niskim kosztem sprawia, że to rozwiązanie odpowiednie nawet dla najbardziej wymagających. Co wyróżnia zadłużenie dostępne w bankach? Kredyt gotówkowy może być zaskakująco elastyczny pod względem wartości zobowiązania oraz okresu kredytowania. Kredytobiorca może ubiegać się nawet o kwotę 200 000,00 złotych, której spłata zostanie zaplanowana na równe, miesięczne raty przez okres nawet do 10 lat. Niskie stopy procentowe NBP gwarantują niskie oprocentowanie kredytów, a konkurencja wśród ofert pozwala na znalezienie usług, które poza niskim oprocentowaniem nominalnym zapewniają także minimalne opłaty okołokredytowe.

Kredyty gotówkowe, dostępne w tradycyjnych bankach są skierowane do Klientów, którzy posiadają zaświadczenie o stałych dochodach, a także dobrej historii kredytowej. Bank przed wydaniem decyzji o przyznaniu zadłużenia oblicza, dla każdego Klienta jego zdolność kredytową, a także sprawdza rejestr BIK, minimalizując ryzyko związane z udzieleniem zobowiązania.

Co oferują pożyczki pozabankowe tzw. chwilówki?

Firmy pożyczkowe zapewniają błyskawiczny dostęp do gotówki, najczęściej bez konieczności dostarczania dokumentów, które potwierdzają stały dochód. Parabanki obniżają jednak swoje ryzyko, udzielając pożyczek o niższej wartości, jednocześnie ograniczając okres spłaty do kilku rat miesięcznych lub tygodniowych. Decydując się na ofertę parabanku, należy także pamiętać o wyższych opłatach, które często kryją się pod postacią dodatkowych kosztów związanych m.in. z obsługą Klienta poza placówką parabanku, a nawet wiadomościami SMS przypominającymi o terminie spłaty. Zadłużenie dostępne w firmie pożyczkowej zainteresuje przede wszystkim osoby, które mają trudności w uzyskaniu zgody kredytowej w banku.


Możesz starać się o pieniądze online

Niezależnie od tego, czy wybierasz kredyt gotówkowy lub pożyczkę parabankową, w obu przypadkach możesz swobodnie wypełnić elektroniczne wnioski i znacznie skrócić proces ubiegania się o gotówkę. Zachęcamy do śledzenia nowych ofert, sprawdzania promocji, a także porównywania usług. Czas poświęcony na lepsze poznanie ofert zostanie wynagrodzony dużo korzystniejszymi warunkami umowy. Niższy koszt zobowiązania może mieć znaczący wpływ na Twój komfort w trakcie spłaty całego zadłużenia, o czym warto pamiętać, by uchronić się przed długami.

 


autor: materiał zewnętrznypowrót ›

Zobacz także

Top 5 wskazówek co do day tradingu

W świecie biznesu często mawia się, że ilu jest inwestorów na rynku, tyle też jest strateg...

Okresowy przegląd domu jednorodzinnego

Bezpieczny i zadbany dom to dom, który należy poddawać okresowym przeglądom. Za brak przeg...

ReklamaKomentarze (2)

  • karter | 2018-05-27 22:20:08

    Ja tam wole zawsze sprawdzic ranking zanim wezmę "kolejną" pożyczkę. Sprawdzam na https://pozyczkowydoradca.pl/ ale przede wszystkim sprawdzam opinie – ktore nie zawsze sa najlepsze.

    zgłoś naruszenie regulaminu ›

  • ciekawy | 2018-05-18 20:45:50

    A ile 'hieny' pożyczkowe za to zapłaciły redakcjo?

    zgłoś naruszenie regulaminu ›

Pozostaw pole puste:

Treść

Imię nazwisko / nick


Redakcja zastrzega sobie prawo zmian, skrótów bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające jej prawa lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego.

Copyright © 2013 olesnica24.com