amazon

Tematy

Miasta

Serwisy

Wiadomości

Dodaj komentarz | Wyślij zdjęcie lub film | Wydrukuj

Pedofil wpadł pod Oleśnicą

17.05.2018

wyświetleń: 2292

Pedofil wpadł pod Oleśnicą

fot. tvolesnica.pl

Umówił się w Ligocie Wielkiej. 13-latce kazał wziąć kocyk i chciał uprawiać seks "bez gumki"

Zwany "łowcą pedofili" Krzysztof Dymkowski na swoim profilu opublikował film oraz opis z zatrzymania pedofila. Motorniczy z Wrocławia ma na swoim koncie już 140 udanych prowokacji i akcji łapania zwyrodnialców w sieci.

Oto film z zatrzymania oraz opis ujęcia Mariusza J. (autorstwa Dymkowskiego po zredagowaniu przez redakcję) .

"W tej chwili w miejscowości Ligota Wielka pod Oleśnica został zatrzymany nauczyciel nauki jazdy z okolic Trzebnicy, który umawiał się już na seks z dzieckiem 13-letnim we Wrocławiu. We Wrocławiu odwołał spotkanie i umówił się w Ligocie Wielkiej, w ustronnym miejscu, koło stadionu. 13-latce kazał wziąć kocyk i chciał uprawiać seks bez gumki. Chciał, żeby dziewczynka najpierw wypiła piwo, bo "będzie łatwiejsza". Bardzo był zdziwiony świetną postawą policjantów z Oleśnicy, która doprowadziła do zatrzymania pedofila. Materiały są bardzo mocne - 400 stron wydruków i 3 rozmowy telefoniczne".

„W Ligocie Wielkiej dzięki świetnej współpracy z Wydziałem Kryminalnym KPP Oleśnica Mariusz J., pochodzący z Wołowa, obecnie mieszkający koło Trzebnicy, instruktor nauki jazdy, został zatrzymany.

Na początek serdecznie dziękuję dyżurnym KPP Oleśnica  KWP Wrocław oraz Wydziałowi Kryminalnemu KPP Oleśnica.

Mariusz J.  pisał do dziecka, że z kobietą mu się seks nie układa. Był świadomy, że pisze z 13-latką. Napisał do dziecka, że 16 maja ma badania w „Dolmedzie” i że po badaniach przyjedzie na seks. Napomniał że dzień później też wpadnie na seks. Wstępnie pedofila umawiać chcieliśmy koło stawku, koło działek w Oleśnicy .

Ale przeanalizowałem sprawę - tam policja kryminalna nie miałaby się jak schować. Dlatego po konsultacji z kryminalnymi dziecko napisało do pedofila, że będzie na polnej drodze koło stadionu na wiosce czekać.

Policjanci schowali się na polnej drodze. Ja stałem od ulicy.  Kiedy zobaczyłem srebrną toyotę yaris, która miała podwójne lusterka (tablice nauki jazdy były magnesowe, schowane na tylnim siedzeniu), szybko dałem znać kryminalnym i zajechałem autem tył auta pedofila. Policja zablokowała go z przodu.

Powiem tak: Ten facet był tak podniecony bzykaniem dziecka, że jak go wyciągnęli z samochodu, miał już rozpięty rozporek.... Jadąc na spotkanie do dziecka pisał, aby wzięło kocyk...

Pedofil się dziwnie tłumaczył, że ma córkę lat 15, a umówił się z 13-latką na uprawianie seksu w miejscu ustronnym!".
 


autor: (OAI)powrót ›

Zobacz także

Policjant bił, bił, bił

...to tytuł reportażu Małgorzaty Pietkiewicz z "Interwencji" w Polsacie. Emisja za nami...

Śmiertelne uderzenie

Z impetem wbili się w mur... Na miejscu zginął 22-letni mieszkaniec gminy Twardogóra ...

ReklamaKomentarze

Pozostaw pole puste:

Treść

Imię nazwisko / nick


Redakcja zastrzega sobie prawo zmian, skrótów bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające jej prawa lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego.

Copyright © 2013 olesnica24.com