toyota

Tematy

Miasta

Serwisy

Wiadomości

Dodaj komentarz | Wyślij zdjęcie lub film | Wydrukuj

Pół miliona dla powiatu

11.05.2018

wyświetleń: 270

To projekt dla dzieci niepełnosprawnych. Jego wartość w naszym powiecie to 496.544 złotych....

10 maja we Wrocławiu odbyło się uroczyste podpisanie umowy partnerskiej w sprawie przystąpienia do wspólnej realizacji projektu na rzecz dzieci niepełnosprawnych. Liderem projektu pod nazwą Zintegrowani jest samorząd województwa dolnośląskiego, a powiat Oleśnicki jednym z 10 partnerów. 

Projekt realizowany będzie w okresie od 1 września 2018 do 30 listoapda 2020 r. Wezmą w nim udział uczniowie i wychowankowie Zespołu Placówek Specjalnych w Oleśnicy.

Wartość projektu w naszym powiecie to 496.544 zł. Planuje się organizację różnego rodzaju zajęć terapeutycznych, profilaktycznych, rozwijających umiejętności społeczne i zawodowe. W ramach projektu przewiduje się też zakup wyposażenia i pomocy dydaktycznych dla oleśnickiego ośrodka.


autor: (OAI)powrót ›

Zobacz także

Nowej władzy manifest wiary

Infułat Władysław Ozimek powiedział: Władza jest od Boga, dana przez wybór ludzi..... ...

Nowy wiceburmistrz czy skarbnik?

Jakie zmiany personalne szykują się w Urzędzie Miasta Oleśnica i - szerzej - w całym samorządzie?...

ReklamaKomentarze (2)

  • Carcinka | 2018-05-12 07:38:03

    Szòstka to szkola miejska Specjalna to szkola powiatowa. Pieniadze dostal powiat. Dlatego nie moga isc na "cudzą ",szkole

    zgłoś naruszenie regulaminu ›

  • czytelniczka | 2018-05-11 21:28:08

    Szkoda, że dzieci niepełnosprawne uczące się choćby w integracyjnej SP6 czy innych szkołach zostaną pominięte. Wychodzi na to, że nie warto integrować dziecka ze zdrowymi dziećmi, bo zostanie zmarginalizowane.

    zgłoś naruszenie regulaminu ›

Pozostaw pole puste:

Treść

Imię nazwisko / nick


Redakcja zastrzega sobie prawo zmian, skrótów bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające jej prawa lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego.

Copyright © 2013 olesnica24.com