amazon

Tematy

Miasta

Serwisy

Wiadomości

Dodaj komentarz | Wyślij zdjęcie lub film | Wydrukuj

Ile zarobiła władza

29.04.2018

wyświetleń: 1330

Ile zarobili burmistrzowie i wójtowie? Kto z nich ma najwyższą pensję? A kto najniższą?

Panorama Oleśnicka w kioskach i sklepach całego powiatu już jutro, tj. w poniedziałek 30 kwietnia. A do poczytania na majówkę m.in:

TYLKO W PANORAMIE. ILE ZAROBIŁY WŁADZE W NASZYCH GMINACH? W poniedziałek mija termin składania oświadczeń majątkowych w samorządzie. Ile zarobili burmistrzowie i wójtowie? Kto ma najwyższą pensję? A kto najniższą? Jak to wygląda na tle innych samorządów?

 
KTO SPUSZCZA ŚCIEKI? Radny Robert Sarna postanowił ten problem rozwiązać.
 
TYLKO W PANORAMIE.  RAZ, DWA, TRZY, PRZEGRASZ TY. Bum! Panorama odkrywa drugie dno pseudoafery z rejestrem umów w Urzędzie Miasta Oleśnicy. Wnioskodawca z Radomia walczy o transparentność życia publicznego czy o kolejne pieniadze? - Naciągaczy nie brakuje. To oszuści, którzy chcą w ten sposób zarobić. Wysyłają kilka tysięcy pism do wszystkich instytucji. Myśmy też padli ofiarą takiej akcji... - tak ocenia tego typu działania... prominentny polityk Platformy Obywatelskiej z naszego powiatu. 
 
STOKROTKA WRÓCI? Oleśnicka odsłania kulisy dyskusji o nowelizacji uchwały o koncesajch na alkohol. Wiadomo, że Wojciech Zborowski dopiął swego - dostanie koncesję. Czy już litewska, nie polska, Stokrotka wróci do Rynku?
 
TYLKO W PANORAMIE. FARBA ŚMIERDZI, UCZNIÓW BOLĄ GŁOWY. Rodzice skarżą się na malowanie w oleśnickiej szkole. Czemu nie robi się tego w wakacje? Co na to dyrekcja?
 
ZLIKWIDUJĄ ZALEW W STRADOMI?! - Jeśli ten zbiornik wodny ma tyle kosztować gminę, to taniej będzie spuścić wodę i niech się tam pasą krowy - konstatuje gorzko dyrektor sycowskiego MOSiR-u.
 
TYLKO W PANORAMIE. RATOWALI(ŚMY) BOCIANY. - Tam są dwa bociany. Jeden nie daje znaków życia! - zaalarmowała redakcję czytelniczka. Dramatyczna i wzruszająca historia pary bocianów.
 
TYLKO W PANORAMIE. OPOZYCJA NA CZTERY RĘCE. Opozycja w Radzie Miasta Oleśnicy liczy, liczy i wyszło jej, że lepiej iść do wyborów z dwoma listami na radnych. Panorama ujawnia, że Forum Rozwoju zbuduje własne listy kandydatów na radnych. Pojawi się nich najgłośniejsze ostatnio nazwisko ze świata prawniczego.  
 
PRZED NIMI ŚWIAT. Oleśnicka była na zakończeniu roku trzecioklasistów w trzech powiatowych liceach ogólnokształcących - w Oleśnicy i Sycowie. Co mówili absolwenci? Co nauczyciele? A co zaproszeni goście?
 
TYLKO W PANORAMIE. Z RUINY PEREŁKA. Historia to konik redakcji. A metamorfozy obiektów, które - jak się zdawało - umarły bezpowrotnie, to częsty temat w Panoramie. Tym razem metamorfoza kolejowa. Ręce same składają się do oklasków!
 
TYLKO W PANORAMIE. PORÓŻNIŁA ICH RURA. - Kłamiesz w żywe oczy! - tak ostro eks-radny zaatakował obecnego rajcę.
 
DROŻSZA, ALE BĘDZIE. Na tę ścieżkę i chodnik czekają nie tylko mieszkańcy Zielonych Ogrodów. Cena w przetargu okazała się wyzsza o ponad milion od zakładanej kwoty. Ale samorząd sobie poradził.
 
TYLKO W PANORAMIE. STO KONTROLI. O stanie powietrza w Oleśnicy - prawie wszystko. Szeroka dyskusja, pomysły stare i nowe, analizy, oceny, no i wyniki 100 kontroli palenia w piecach.
 
NA CUDZY KOSZT. Recykling i segregacja śmieci działają w Sycowie coraz lepiej, ale, niestety, niektórzy podrzucają zmieszane odpadki...
 
TYLKO W PANORAMIE. BIEDA SIĘ KURCZY. W tym samorządzie PiS nie rządzi, ale i oni przyznają - poprawe warunków życia wielu rodzin spowdował rządowy program 500plus i spadek bezrobocia. 
 
TYLKO W PANORAMIETAK NAGRADZANO W TWARDOGÓRZE. Oleśnicka kontynuuje temat nagród w tej i poprzedniej kadencji samorządu. Po Oleśnicy i Bierutowie czas na Twardogórę.
 
ROBOT NAUCZY ANGIELSKIEGO. Wydaje dźwięki, mówi, reaguje na dotyk, potrafi rozpoznawać twarze i wyrażać emocje. I najważniejsze - uczy języków obcych. Czy pojawi się w oleśnickich szkołach już we wrześniu?
 
TYLKO W PANORAMIECZY GMINIE GROZI ZAPAŚĆ? Radny, który wystartuje w wyborach na wójta, stawia trudne pytania. Krytykuje, ale jest w tej krytyce mocno odosobniony... 
 
WAKACJE Z ATOLEM. Co zaproponuje oleśnicki ośrodek w okresie kanikuły?

autor: (OAI)powrót ›

Zobacz także

Opozycja wygrała wybory w Oleśnicy

Oleśnica, Bierutów, Dobroszyce i Syców - II tura. Potyrała rozgromił Dżugaja. Fryt ...

Sylwestrowe szaleństwo

Zobacz, jak zaszaleli – w Perle, Garden i Kryształowym Dworze – sylwestrowi balowicze...

ReklamaKomentarze (11)

Pozostaw pole puste:

Treść

Imię nazwisko / nick


Redakcja zastrzega sobie prawo zmian, skrótów bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające jej prawa lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego.

Copyright © 2013 olesnica24.com