amazon

Tematy

Miasta

Serwisy

Sport i rekreacja

Dodaj komentarz | Wyślij zdjęcie lub film | Wydrukuj

Czym można sterować bezprzewodowo w domu?

26.04.2018

wyświetleń: 189

Zdalne sterowanie domowymi urządzeniami zapewnia nieograniczone możliwości. Chcesz zainwestować w system inteligentnego domu i zastanawiasz się, jakie korzyści przyniesie Ci usługa smart home? Sprawdź nasze zestawienie urządzeń, którymi można zarządzać z dowolnego miejsca na świecie.

Urządzenia codziennego użytku

Jeszcze kilkanaście lat temu wizja bezprzewodowego sterowania sprzętami gospodarstwa domowego wydawała się odległą mrzonką, jednak obecnie technologia smart home jest wykorzystywana coraz częściej. Klienci decydujący się na zainwestowanie w system inteligentnego domu najczęściej korzystają z opcji sterowania ekspresem do kawy – to bardzo wygodne i pozwala zaoszczędzić dużo czasu przed wyjściem do pracy. Coraz większą popularność zyskują również zautomatyzowane roboty sprzątające, którymi zarządza się z poziomu smartfona. Dzięki temu właściciel inteligentnego domu może zdalnie uruchomić urządzenie, żeby po przyjściu do domu powitał go ład i porządek. Z kolei zdalne sterowanie oświetleniem staje się już coraz bardziej powszechne i nikogo nie dziwi.

Steruj roletami i bramą domu

Dostępne na rynku systemu inteligentnego domu pozwalają również na zaprogramowanie rolet i żaluzji antywłamaniowych w ten sposób, żeby podnosiły i opuszczały się o określonej godzinie. A może chcesz wybrać bardziej zaawansowane rozwiązanie? Coraz większą popularność zyskują również systemy, które automatycznie podnoszą żaluzje, gdy natężenie światła słonecznego przekroczy zdefiniowany wcześniej poziom. Bezprzewodowo sterować można również bramą wjazdową na posesję – najpopularniejsze systemy wykorzystują do tego celu telefon komórkowy. Szeroki zakres sterowników i urządzeń znajdziesz na https://e-sklep.zamel.pl/.

Elektroniczny zamek

Zdarza Ci się zapomnieć o zamknięciu drzwi na klucz? Systemy cyfrowych zamków ochronią Twój dom i zabezpieczą mienie – wyposażone są bowiem w funkcję automatycznego zamykania drzwi. Elektroniczny zamek chroni mieszkanie przed ingerencją osób nie powołanych, np. włamywaczy – uruchamia alarm przy próbie wtargnięcia do domu.

Interesuje Cię więcej urządzeń, którymi można sterować zdalnie? Wejdź na http://www.zamel.pl i sprawdź dostępne komponenty.

 


autor: materiał zewnętrznypowrót ›

Zobacz także

Top 5 wskazówek co do day tradingu

W świecie biznesu często mawia się, że ilu jest inwestorów na rynku, tyle też jest strateg...

Okresowy przegląd domu jednorodzinnego

Bezpieczny i zadbany dom to dom, który należy poddawać okresowym przeglądom. Za brak przeg...

ReklamaKomentarze (1)

Pozostaw pole puste:

Treść

Imię nazwisko / nick


Redakcja zastrzega sobie prawo zmian, skrótów bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające jej prawa lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego.

Copyright © 2013 olesnica24.com