amazon

Tematy

Miasta

Serwisy

Kultura i rozrywka

Dodaj komentarz | Wyślij zdjęcie lub film | Wydrukuj

Alternatywa dla klasycznej doniczki

14.04.2018

wyświetleń: 340

Sztuka tworzenia wiszących ogrodów podbija serca miłośników zieleni na całym świecie....

Biblioteka i Forum Kultury w Oleśnicy zaprasza na kolejne warsztaty rozwojowe dla dorosłych w ramach cyklu „Abecadło Rozwoju”.

Majowa propozycja dla dorosłych to warsztat z kokedamy, który poprowadzi Kreatywna Pracownia Florystyczna Cuda & Miłostki z Oleśnicy.

Kokedama to nowoczesna forma bonsai. Sztuka tworzenia wiszących ogrodów pochodząca z Japonii podbija serca miłośników zieleni na całym świecie. Alternatywa dla klasycznej doniczki – kula mchu, a w niej roślina podwieszona na makramie, brzmi fantastycznie! Zapraszamy na warsztaty, podczas których będziecie mogli nauczyć się tworzyć kokedamę oraz podstawowy splot makramowy. Dzieło stworzone podczas warsztatów zabieracie ze sobą do domu!

Warsztaty odbędą się 12 maja (sobota) w godz. 12 -14 w Bibliotece „Pod Pegazem” (ul. Kleeberga 4). Koszt warsztatów to 50 zł. Zapisywać się można poprzez formularz na stronie: www.bifk.info.

Liczba miejsc ograniczona. 


autor: (OAI)powrót ›

Zobacz także

Burmistrz-elekt się bawi

To była pierwsza zabawa twardogórskich emerytów z nowym burmistrzem Potyrałą..... ...

Śladami książąt oleśnickich

Gimnazjaliści z Jedynki z kostiumową prezentacją w ratuszu, przed sesją. Obejrzyjcie nasze video ...

ReklamaKomentarze

Pozostaw pole puste:

Treść

Imię nazwisko / nick


Redakcja zastrzega sobie prawo zmian, skrótów bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające jej prawa lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego.

Copyright © 2013 olesnica24.com