cracovia

Tematy

Miasta

Serwisy

Kultura i rozrywka

Dodaj komentarz | Wyślij zdjęcie lub film | Wydrukuj

Oto "Mężczyzna idealny"

05.04.2018

wyświetleń: 272

Biblioteka i Forum Kultury w Oleśnicy zaprasza na spektakl „Mężczyzna idealny”....

Biblioteka i Forum Kultury w Oleśnicy zaprasza na spektakl „Mężczyzna idealny”, który odbędzie się 19 maja (sobota) o godz. 16.30 w sali widowiskowej.

Na scenie wystąpią m.in.: Adrianna Biedrzyńska, Jacek Kawalec, Artur Dziurman, Andrzej Zaborski.

Bilety w cenie 65 zł. Rezerwacje on-line od 9 kwietnia od godz. 9:00 na www.bifk.info. Początek sprzedaży 11 kwietnia  (środa) od godz. 16 - kasa wejście główne.
 
Sławny showman telewizyjny, gwiazdor estrady, przeżywa kryzys osobowości i zgłasza się na kurację do kliniki leczenia męskich nerwic. Nie podejrzewa, że to klinika, zupełnie niepodobna do innych. Kieruje nią ekscentryczny profesor psychiatrii, stosujący metody bliższe raczej hippisom i playboy’om, niż instytutowi naukowemu. Jego najbliższa współpracowniczka natomiast, doktor psychiatrii i biogenetyki, umysł wybitny i szalony, jest owładnięta ideą „wyprodukowania” mężczyzny idealnego, zdolnego przetrwać w epoce nadchodzącego matriarchatu.

Kto będzie dawcą osobowości dla mężczyzny idealnego? Wybór pada na telewizyjnego showmana, który nie zdaje sobie sprawy, że stał się obiektem eksperymentów, jakich dotąd, ludzkość nie znała....

 


autor: (OAI)powrót ›

Zobacz także

Czy pan chrapie po bzykaniu?

"Panie Robercie, ma pan jakiś problem z ptaszkiem?” - zapytała aktorka pana Roberta ...

Mądrość nie oznacza inteligencji

Gagi, błazeńskie przejaskrawienia i zaskakujące zwroty akcji wywoływały żywiołowy śmiech widowni ...

ReklamaKomentarze

Pozostaw pole puste:

Treść

Imię nazwisko / nick


Redakcja zastrzega sobie prawo zmian, skrótów bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające jej prawa lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego.

Copyright © 2013 olesnica24.com