cracovia

Tematy

Miasta

Serwisy

Sport i rekreacja

Dodaj komentarz | Wyślij zdjęcie lub film | Wydrukuj

Dziewczyny już kopią!

26.03.2018

wyświetleń: 181

Pierwszy raz oleśnickiej publiczności zaprezentował się żeński zespół Pogoni Oleśnica...
 
W niedzielne popołudnie pierwszy raz oleśnickiej publiczności zaprezentował się żeński zespół Pogoni Oleśnica. Podopieczne Adama Maciejewskiego zagrały z KS Oława. Kilkudziesięcioosobowa grupa widzów obejrzała interesujące spotkanie. 
 
Pierwsza bramka w meczu padła w 14. min w dość przypadkowych okolicznościach - niegroźne dośrodkowanie Oliwii Paluch zmyliło bramkarkę z Oławy, która źle obliczyła tor lotu piłki, a ta wpadła jej "za kołnierz". Przyjezdne wyrównały kilka minut później. Strzał z około 14. metrów obroniła najpierw Karolina Głowacz, ale wobec dobitki była już bezradna.
 
Biało-niebiesko-amarantowe odpowiedziały w najlepszy możliwy sposób. Po akcji z prawej strony dośrodkowanie wykorzystała Paluch i gospodynie drugi raz cieszyły się z prowadzenia. Taki wynik utrzymał się do końca pierwszej połowy.
 
Tuż po wznowieniu gry oławianki doprowadziły do wyrównania. Grające bez kilku kluczowych zawodniczek podopieczne trenera Maciejewskiego w dalszej części meczu oddały pole rywalkom, co spowodowało utratę decydującego gola. Karolina Głowacz odbiła strzał rywalki, jednak do piłki pierwsza dopadła napastniczka z Oławy i umieściła ją w siatce. 
 
Okazja do rewanżu już za dwa tygodnie - wtedy to nasze zawodniczki ponownie zagrają z KS-em, tym razem na terenie rywala.

autor: (is)powrót ›

Zobacz także

Pogoń na sprzedaż? (aktualizacja)

Prowadzimy rozmowy z inwestorami, którzy mogliby przejąć Pogoń i zwielokrotnić jej budżet ...

Seba, pamiętamy

Byli najbliżsi, gwiazdy, przyjaciele... Grali i wspominali dziennikarza Panoramy Oleśnickiej ...

ReklamaKomentarze

Pozostaw pole puste:

Treść

Imię nazwisko / nick


Redakcja zastrzega sobie prawo zmian, skrótów bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające jej prawa lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego.

Copyright © 2013 olesnica24.com