cracovia

Tematy

Miasta

Serwisy

Wiadomości

Dodaj komentarz | Wyślij zdjęcie lub film | Wydrukuj

Na co idą nasze podatki?

20.03.2018

wyświetleń: 319

Miasto zachęca do zapoznania się z graficzną prezentacją wykonania budżetu Oleśnicy w roku 2017
 
"Mają Państwo możliwość sprawdzenia, jakie dochody i z jakiego tytułu zrealizowaliśmy w ubiegłym roku. Druga część prezentacji pokazuje, ile podatku dochodowego od osób fizycznych (PIT) płaconego przez oleśniczan trafia do budżetu Oleśnicy i jak te pieniądze są rozdysponowywane. Mogą Państwo zobaczyć, w zależności od swoich zarobków, ile z nich, dziennie bądź miesięcznie, przeznaczone zostało na  określone zadania Miasta" - informuje oficjalna miejska witryna.   
 
"Przedsięwzięcie pokazuje transparentność działań administracji miejskiej. Uchwała budżetowa jest dokumentem skomplikowanym, natomiast nasze narzędzie w łatwy sposób daje obraz tego, jak płacone przez mieszkańca podatki dzielone są na poszczególne zadania realizowane przez samorząd Oleśnicy" - czytamy na olesnica.pl.
 
 
 
Opiekę merytoryczną nad projektem sprawuje Europejski Instytut Marketingu Miejsc „Best Place”, a audytem algorytmu zajmuje się PwC Polska.

autor: (OAI)powrót ›

Zobacz także

Nowej władzy manifest wiary

Infułat Władysław Ozimek powiedział: Władza jest od Boga, dana przez wybór ludzi..... ...

Nowy wiceburmistrz czy skarbnik?

Jakie zmiany personalne szykują się w Urzędzie Miasta Oleśnica i - szerzej - w całym samorządzie?...

ReklamaKomentarze

Pozostaw pole puste:

Treść

Imię nazwisko / nick


Redakcja zastrzega sobie prawo zmian, skrótów bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające jej prawa lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego.

Copyright © 2013 olesnica24.com