amazon

Tematy

Miasta

Serwisy

Kultura i rozrywka

Dodaj komentarz | Wyślij zdjęcie lub film | Wydrukuj

Ja, Teresa, jestem dla was!

10.03.2018

wyświetleń: 1436

Ja, Teresa, jestem dla was!

Ja, Teresa, jestem dla was!

Ja, Teresa, jestem dla was!

Ja, Teresa, jestem dla was!

Ja, Teresa, jestem dla was!

Ja, Teresa, jestem dla was!

Ja, Teresa, jestem dla was!

Ja, Teresa, jestem dla was!

Ja, Teresa, jestem dla was!

fot. Andrzej P. Szachnowski

Mimo swoich lat nadal ma niezwykle zgrabną figurę, nie wspominając o nieodpartym wdzięku i uroku

W sali widowiskowej Biblioteki i Forum Kultury w Oleśnicy wystąpiła Teresa Werner. Górnoślązaczka jest już w balzakowskim wieku, ale na widok tej platynowej blondynki starszym panom wciąż mocniej biją serca.

W Oleśnicy z emfaza mówiła do zachwyconej publiczności: „Ja, Teresa, jestem dla was! Kochani, bądźcie szczęśliwi!”. Od wdzięcznej grupy sycowskich wielbicielek i wielbicieli dostała bombonierki i bukiety kwiatów.    

 
Mimo swoich lat nadal ma niezwykle zgrabną figurę, nie wspominając już o nieodpartym wdzięku i uroku. Powtarza, że „kobiet o wiek się nie pyta”. Gdy miała 16 lat, zadebiutowała w Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk”, z którym występowała przez wiele lat. Solową karierę rozpoczęła 7 lat temu na rodzinnym Górnym Śląsku. Serca publiczności zdobyła w całym kraju.
 
Samodzielnie zaistniała dzięki przebojom „Miłość jest piękna”, „Dałabym Ci dała” i „Kocham swoje morze”. Werner w lipcu 2014 roku koncertowała w oleśnickim Parku nad Stawami. Teraz posłuchaliśmy jej po raz kolejny. Dotychczas w dorobku artystki ukazało się kilka płyt CD oraz DVD. Pierwszy album "Spełnić Marzenia" uzyskał status Złotej Płyty. Obecnie Teresa Werner promuje swój najnowszy album pt. "Miłość to nie zabawa". 
 
Według mediów stała się „ikoną stylu” dla pań i „ideałem piękna” dla panów. Na pytanie, co jest dla niej ważne, odpowiada: „Kochający mąż, dobre relacje z córką, chodzenie do kościoła”. Śpiewa melodyjne piosenki, ujmujące prostotą i szczerością słów, przede wszystkim o miłości – tej szczęśliwej i nieszczęśliwej. Mają one miliony wejść w sieci. Sama pisze do nich słowa, by dać „ludziom radość, ukojenie i nadzieję”.
 
I właśnie taki był jej kolejny w Oleśnicy koncert, który odbył się w piątek. 
 
Szerzej - w Panoramie Oleśnickiej

autor: (szach)powrót ›

Zobacz także

Zdzichu Janiak z Budką na scenie

Znów gra na scenie przeboje, w których nagrywaniu na płyty kiedyś uczestniczył ...

Kościół rozśpiewany

Na wspomnienie świętej Cecylli odbyła się I Goszczańska Cecyliada. Zaśpiewało 50 uczniów ...

ReklamaKomentarze (3)

Pozostaw pole puste:

Treść

Imię nazwisko / nick


Redakcja zastrzega sobie prawo zmian, skrótów bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające jej prawa lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego.

Copyright © 2013 olesnica24.com