toyota

Tematy

Miasta

Serwisy

Wiadomości

Dodaj komentarz | Wyślij zdjęcie lub film | Wydrukuj

Oleśniczanin podciął sobie żyły

10.03.2018

wyświetleń: 918

Policjanci uratowali życie pijanemu 27-latkowi, który podciął sobie żyły..... 
 
Kilka dni temu, tuż przed godziną 22, dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Oleśnicy odebrał niecodzienny telefon. Jego rozmówca powiedział, że podciął sobie żyły na ręce i mocno krwawi. Gdy dyżurny usiłował dowiedzieć się, gdzie znajduje się mężczyzna, kontakt z nim się urwał.
 
Policjant kilkukrotnie próbował oddzwonić i skontaktować się z mężczyzną, aby ustalić, gdzie się znajduje. Po kilku nieudanych próbach nawiązania połączenia mężczyzna odebrał telefon. Nie potrafił jednak wskazać adresu, pod jakim się znajduje, określając bełkotliwie, że jest gdzieś niedaleko rynku i wieży.
 
Dyżurny podjął czynności, aby ustalić, skąd telefonował mężczyzna. Kiedy miał już prawdopodobny adres jego pobytu, wysłał tam patrol. Skierowani na miejsce funkcjonariusze znaleźli w otwartym mieszkaniu na podłodze, w kałuży krwi, mężczyznę. Natychmiast rozpoczęli ratowanie jego życia. Na rany nałożyli opatrunek uciskowy, tamujący krwawienie. Do czasu przybycia karetki monitorowali funkcje życiowe mężczyzny i rozmawiali, aby nie dopuścić do utraty przytomności. Następnie opatrzonego mężczyznę przekazali załodze karetki pogotowia.
 
Niedoszły samobójca to 27-letni mieszkaniec Oleśnicy. W czasie zdarzenia był nietrzeźwy, w wydychanym powietrzu miał 2 promile alkoholu, co znacznie utrudniało komunikowanie się z nim. Obecnie znajduje się już pod opieką specjalistów.
 
Zdecydowane i szybkie działania policjantów najprawdopodobniej uratowały życie 27-latka.

 


autor: (OAI) , źródło: KPP Oleśnicapowrót ›

Zobacz także

Para prezydencka na ślubie (ZDJĘCIA)

Prezydent Andrzej Duda i Pierwsza Dama przyjechali do Sycowa na ślub córki Beaty Kempy.......

Zginął wspaniały sportowiec

Znakomity piłkarz, reprezentant Lotnika, Wiwy i Gawina, zginął dzisiaj w wypadku w Jonasie... ...

ReklamaKomentarze (3)

Pozostaw pole puste:

Treść

Imię nazwisko / nick


Redakcja zastrzega sobie prawo zmian, skrótów bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające jej prawa lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego.

Copyright © 2013 olesnica24.com