amazon

Tematy

Miasta

Serwisy

Kultura i rozrywka

Dodaj komentarz | Wyślij zdjęcie lub film | Wydrukuj

Wyciągnij rękę po zioła

09.03.2018

wyświetleń: 310

"Zioła na wyciągnięcie ręki" - to kolejne warsztaty dla dorosłych w ramach cyklu "Abecadło Rozwoju"


Biblioteka i Forum Kultury w Oleśnicy zaprasza na kolejne warsztaty dla dorosłych z cyklu „Abecadło Rozwoju”. 7 kwietnia (sobota) w godzinach 11 - 13 w Bibliotece „Pod Pegazem” odbędą się warsztaty „Zioła na wyciągnięcie ręki”, które poprowadzi Marta Kmiecik – dietetyk i autorka bloga zielarskiego.

Zioła towarzyszą nam od tysięcy lat. Nasi przodkowie stosowali je, aby leczyć, przedłużać i ratować życie. Obecnie na świecie w celach medycznych wykorzystuje się kilkanaście tysięcy ziół. BiFK zaprasza na warsztaty, które uzmysłowią nam, jakie możliwościami daje natura.

Na warsztatach uczestnicy dowiedzą się, co to są zioła, jak i na co działają. Jak i kiedy je zbierać, suszyć i przechowywać. Będzie mowa o tym, czy zioła są bezpieczne i jak je dawkować. Czym różnią się od siebie m.in. odwar od naparu i intrakt od nalewki. Będzie można przygotować dwie mieszanki ziołowe.

Nauczymy się na warsztatach korzystać z tego, co daje nam natura. Tym bardziej że zioła mają dobroczynny wpływ na nasz organizm. To warsztaty dla wszystkich, którzy cenią sobie naturalne metody leczenia.

Warsztaty poprowadzi Marta Kmiecik, dietetyk i autorka bloga zielarskiego Blog naturalny. Koszt warsztatu to 50 zł. Warsztaty odbędą się, gdy zbierze się grupa. Zapisy od 12 marca. poprzez formularz na stronie http://www.bifk.info i telefonicznie u koordynatorki, tel. 508-076-215.


autor: (OAI)powrót ›

Zobacz także

Starsza pani młoda wciąż

Wiekiem jest starszą damą - ma 65 lat. Ale duchem jest wciąż młoda. Obejrzyj naszą fotorelację......

Sesja z książkami

Oleśniccy bibliotekarze w oryginalny sposób uczcili Światowy Dzień Książki i Praw Autorski...

ReklamaKomentarze

Pozostaw pole puste:

Treść

Imię nazwisko / nick


Redakcja zastrzega sobie prawo zmian, skrótów bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające jej prawa lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego.

Copyright © 2013 olesnica24.com