toyota

Tematy

Miasta

Serwisy

Wiadomości

Dodaj komentarz | Wyślij zdjęcie lub film | Wydrukuj

Trwa akcja "Smog"

06.03.2018

wyświetleń: 434

Policjanci z drogówki prowadzą działania pod nazwą "Smog"... 

Oleśniccy policjanci od wczesnych godzin rannych prowadzą działania na terenie powiatu oleśnickiego pod kryptonimem „Smog”. Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Oleśnicy eliminują z ruchu pojazdy w przypadku stwierdzenia naruszenia wymagań ochrony środowiska, przede wszystkim w kwestii nadmiernego zadymienia. Policja reaguje na wykroczenia drogowe związane ze stanem technicznym pojazdów. Działania te pozwolą na wyeliminowanie z ruchu drogowego aut niesprawnych technicznie, a w szczególności emitujących spaliny o nadmiernej toksyczności.

Policjanci w czasie kontroli przekazują informacje na temat szkodliwości emisji spalin dla środowiska naturalnego. Smog to nie tylko „zasługa” kominów fabryk i słabej jakości paliwa opałowego domów jednorodzinnych, ale także niesprawnych technicznie pojazdów i złej jakości ich spalin.

 


autor: (OAI) , źródło: KPP Oleśnicapowrót ›

Zobacz także

Kempa na komendzie w Oleśnicy? (AKTUALIZACJA)

PO pyta, czy po naradzie w siedzibie PiS Kempa wieczorem udała się na komendę policji w Oleśnicy?...

Jest problem? Zadzwoń!

Przemoc domowa? Chuligaństwo? Zakłócanie ciszy nocnej? Problem? Dzwoń do dzielnicowego! ...

ReklamaKomentarze (2)

  • mania | 2018-03-06 20:10:39

    Poproszę o taką akcję w Sycowie, zwłaszcza pod przedszkolem na ul. Komorowskiej od godz 6-9 i po południu od godz.14-16.A przy okazji powiatową Komorowską. W ciasnej zabudowie nie ma czym oddychać, a z rur wydechowych tony spalin.

    zgłoś naruszenie regulaminu ›

  • nick | 2018-03-06 20:01:33

    Sprawdźcie autobusy Polbusa i wielkie ciężarówki, które wożą materiały budowlane z i do okolicznych hurtowni. Warto też ukarać kilku diagnostów, żeby nie przymykali oka na kopcące osobowe diesle.

    zgłoś naruszenie regulaminu ›

Pozostaw pole puste:

Treść

Imię nazwisko / nick


Redakcja zastrzega sobie prawo zmian, skrótów bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające jej prawa lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego.

Copyright © 2013 olesnica24.com