toyota

Tematy

Miasta

Serwisy

Wiadomości

Dodaj komentarz | Wyślij zdjęcie lub film | Wydrukuj

Oleśniczanin miał narkotyki i 40 tysięcy

05.03.2018

wyświetleń: 646

Miał 400 porcji marihuany, amfetaminę, tabletki extazy i ponad 40 tys. zł...

Zatrzymanie 35-letniego oleśniczanina to efekt pracy operacyjnej, trafnego rozpoznania w lokalnym środowisku przestępczym oraz dokładnie zaplanowanej i zrealizowanej akcji policjantów z oleśnickiego wydziału kryminalnego.

W dniu planowanego zatrzymania policjanci zaczęli swoje działania od obserwacji miejsca, w którym mieszka 35-latek. Kiedy policjanci weszli do jego mieszkania mężczyzna był zaskoczony ich widokiem i nie stawiał oporu podczas zatrzymania. W należącym do mężczyzny mieszkaniu policjanci znaleźli różne substancje, które zostały poddane szczegółowej policyjnej analizie. Dopiero jej wyniki pozwoliły określić, że były to środki, których posiadanie jest zabronione. Wśród nich znalazło się blisko 400 rynkowych porcji marihuany, kilkadziesiąt porcji amfetaminy oraz 21 tabletek MDMA (extazy).

Policjanci na poczet przyszłej kary zabezpieczyli także ponad 40 tysięcy złotych oraz pieniądze w obcej walucie mogące pochodzić z przestępstwa.

Oleśnicka prokuratura prowadząca śledztwo w tej sprawie postawiła już mężczyźnie zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Podjęto decyzję o zastosowaniu dozoru policyjnego. Za to przestępstwo mężczyźnie może teraz grozić nawet 10 lat pozbawiania wolności.


autor: (OAI)powrót ›

Zobacz także

Policjant bił, bił, bił

...to tytuł reportażu Małgorzaty Pietkiewicz z "Interwencji" w Polsacie. Emisja za nami...

Śmiertelne uderzenie

Z impetem wbili się w mur... Na miejscu zginął 22-letni mieszkaniec gminy Twardogóra ...

ReklamaKomentarze

Pozostaw pole puste:

Treść

Imię nazwisko / nick


Redakcja zastrzega sobie prawo zmian, skrótów bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające jej prawa lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego.

Copyright © 2013 olesnica24.com