toyota

Tematy

Miasta

Serwisy

Wiadomości

Dodaj komentarz | Wyślij zdjęcie lub film | Wydrukuj

Strzelał do kota z wiatrówki

28.02.2018

wyświetleń: 449

Strzelał do kota z wiatrówki

fot. www.lublin112.pl

Strzelał do kota z wiatrówki

Policjanci w Bierutowie zatrzymali 34-latka, który strzelał z wiatrówki do kota....

Bierutowscy policjanci otrzymali informacje od jednego z mieszkańców o postrzeleniu kota z wiatrówki. Szybka interwencja właściciela czworonoga i opieka weterynarza pozwoliły na powrót zwierzęcia do zdrowia. Niedługo po tym zdarzeniu policjanci otrzymali informację o zniszczeniu drzwi wejściowych i elewacji budynku wielorodzinnego mieszczącego się w Bierutowie.

Policjanci ustalili, że strzelcem był 34-letni mieszkaniec Bierutowa. Srzelał z wiatrówki do przypadkowego kota, a następie strzałami uszkodził drzwi wejściowe do budynku oraz elewację. Policjanci w mieszkaniu podejrzanego zabezpieczyli śrut oraz wiatrówkę. Podejrzany trafił do policyjnego aresztu. Obecnie śledczy wyjaśniają bliższe okoliczności dotyczące tych zdarzeń. Trwa również analiza zabezpieczonego materiału dowodowego.

Przypomnijmy, że za tego typu czyn ustawa o ochronie zwierząt przewiduje karę do 2 lat pozbawienia wolności, natomiast uszkodzenie mienia to przestępstwo zagrożone karą więzienia do 5 lat.

 


autor: (OAI) , źródło: KPP Oleśnicapowrót ›

Zobacz także

Policjant bił, bił, bił

...to tytuł reportażu Małgorzaty Pietkiewicz z "Interwencji" w Polsacie. Emisja za nami...

Śmiertelne uderzenie

Z impetem wbili się w mur... Na miejscu zginął 22-letni mieszkaniec gminy Twardogóra ...

ReklamaKomentarze

Pozostaw pole puste:

Treść

Imię nazwisko / nick


Redakcja zastrzega sobie prawo zmian, skrótów bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające jej prawa lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego.

Copyright © 2013 olesnica24.com