toyota

Tematy

Miasta

Serwisy

Wiadomości

Dodaj komentarz | Wyślij zdjęcie lub film | Wydrukuj

Wpadl samochodowy włamywacz

27.02.2018

wyświetleń: 483

Włamał sie do auta, ukradl torbę, chciał posłużyć się skradzioną kartą bankomatową
 
Oleśniccy kryminalni ustalili i zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o dokonanie włamania do samochodu osobowego, z którego ukradł torbę z pieniędzmi i dokumentami. Sprawcą tego czynu okazał się 26-letni oleśniczanin. Zanim mężczyzna wpadł w ręce funkcjonariuszy próbował – bezskutecznie - posłużyć się kartą bankomatową znalezioną w torbie i wypłacić pieniądze z bankomatu. Zdążył za to wydać gotówkę znajdującą się w portfelu.
 
Jak ustalili policjanci, mężczyzna był w przeszłości notowany za przestępstwa przeciwko mieniu. Tym razem za czyny, których się dopuścił, grozi mu kara do 5 lat więzienia.
 
**********
 
Oleśniccy policjanci apelują do kierowców i pasażerów, aby nie pozostawiać w autach sprzętu elektronicznego, pudeł, toreb, plecaków, odzieży, dokumentów, telefonów komórkowych, nawigacji itp. Pamiętajmy, że nasze bezpieczeństwo zależy przede wszystkim od tego jak bardzo jesteśmy roztropni i uważni.

autor: (OAI) , źródło: KPP Oleśnicapowrót ›

Zobacz także

Policjant bił, bił, bił

...to tytuł reportażu Małgorzaty Pietkiewicz z "Interwencji" w Polsacie. Emisja za nami...

Śmiertelne uderzenie

Z impetem wbili się w mur... Na miejscu zginął 22-letni mieszkaniec gminy Twardogóra ...

ReklamaKomentarze (1)

Pozostaw pole puste:

Treść

Imię nazwisko / nick


Redakcja zastrzega sobie prawo zmian, skrótów bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające jej prawa lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego.

Copyright © 2013 olesnica24.com