toyota

Tematy

Miasta

Serwisy

Wiadomości

Dodaj komentarz | Wyślij zdjęcie lub film | Wydrukuj

Pijani jak rodzice

27.02.2018

wyświetleń: 510

Pijani jak rodzice

fot. www.mazowiecka.policja.gov.pl/

Ponad 3 promile mieli rodzice, opiekujący się miesięcznym dzieckiem...

Kilka dni temu policjanci zostali skierowani do mieszkania w Oleśnicy, w kórym opiekę na dzieckiem mieli sprawować nietrzeźwi rodzice. Na miejscu funkcjonariusze zastali miesięcznego niemowlaka oraz biesiadujących rodziców. Kontrola stanu ich trzeźwości wykazała, że oboje mieli ponad 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. W żaden sposób nie byli w stanie zapewnić bezpieczeństwa maleńkiemu dziecku. W miejscu interwencji pojawił się również zespół pogotowia ratunkowego, aby ocenić stan zdrowia niemowlaka. Podjęto decyzję, aby umieścić go w szpitalu.
 
Nieodpowiedzialni rodzice trafili do policyjnego aresztu. Następnego dnia po wytrzeźwieniu 28-letnia kobieta i 35-letni mężczyzna usłyszeli zarzut narażenia na niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu swojego dziecka, za co może grozić do 5 lat więzienia. Funkcjonariusze przekazali też sprawę do sądu rodzinnego.

 


autor: (OAI) , źródło: KPP Oleśnicapowrót ›

Zobacz także

Policjant bił, bił, bił

...to tytuł reportażu Małgorzaty Pietkiewicz z "Interwencji" w Polsacie. Emisja za nami...

Śmiertelne uderzenie

Z impetem wbili się w mur... Na miejscu zginął 22-letni mieszkaniec gminy Twardogóra ...

ReklamaKomentarze (1)

Pozostaw pole puste:

Treść

Imię nazwisko / nick


Redakcja zastrzega sobie prawo zmian, skrótów bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające jej prawa lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego.

Copyright © 2013 olesnica24.com