amazon

Tematy

Miasta

Serwisy

Wiadomości

Dodaj komentarz | Wyślij zdjęcie lub film | Wydrukuj

Oleśnica na turystycznych targach

26.02.2018

wyświetleń: 500

Oleśnica promowała się wespół z Zamkiem Książęcym na Międzynarodowych Targach Turystyki

Od 23 do 25 lutego w Hali Stulecia we Wrocławiu odbyły się dziesiąte Międzynarodowe Targi Turystyki i Czasu Wolnego. Wydarzenie jest jednym z najbardziej znaczących imprez na mapie targów turystycznych w Polsce.

Kolejny raz swoje stoisko miała Oleśnica. Wspólnie z Zamkiem Książąt Oleśnica znalazła się na specjalnie przygotowanej obok sceny wyspie wystawieniczej fundacji Niesamowity Dolny Śląsk. Wraz z NDŚ promowały się także Jawor, Zamek Czocha i Ziębice.

"Przez trzy dni stoisko Oleśnicy odwiedziło ok. tysiąc osób. Całość prezentacji doceniono pod względem merytorycznym oraz wizualnym. Zainteresowanym wręczano materiały informacyjne o mieście (także w językach angielskim i niemieckim), mapy, foldery oraz niektóre wydawnictwa i gadżety. Największe zainteresowanie (nie tylko wśród dzieci) wzbudzały filmy zrealizowane w technologii 360 stopni. Stoisko było także wyposażone w specjalny monitor, na którym wyświetlano entuzjastycznie odbierany klip promocyjny miasta i inne związane z Oleśnicą produkcje przygotwane właśnie na tę okoliczność. Ekspozycje promocyjne, w tym roll-up'y, ustawiono także przy głównym wejściu do Hali oraz w głównym korytarzu" - informuje witryna miejska.

Ze swoimi stoiskami przyjechali także wystawcy z Czech, Armenii, Węgier oraz wielu gmin w kraju. Specjalnym partnerem tej edycji targów było województwo śląskie. Szeroką ofertę promowały biura podróży, zamki, hotele i parki rozrywki.

Gośćmi targów byli m.in. Aleksander Doba, Jakub Porada, Joanna Lamparska, Jerzy Górski (bohater filmu "Najlepszy" z Jakubem Gierszałem w roli głównej) oraz świeżo po powrocie z bazy pod K2 uczestnik tej wyprawy - Rafał Fronia.

W ramach targów odbył się również Festiwal Kulinarny, gwiazdami którego byli między innymi uczestnicy programu Master Chef.

Zdaniem organizatorów tegoroczna edycja targów cieszyła się jedną z najlepszych frekwencji w historii tego wydarzenia.


autor: (OAI) , źródło: olesnica.plpowrót ›

Zobacz także

Nowej władzy manifest wiary

Infułat Władysław Ozimek powiedział: Władza jest od Boga, dana przez wybór ludzi..... ...

Nowy wiceburmistrz czy skarbnik?

Jakie zmiany personalne szykują się w Urzędzie Miasta Oleśnica i - szerzej - w całym samorządzie?...

ReklamaKomentarze (6)

 • Krzysztof A Kowalski | 2018-02-28 00:26:23

  by przyjechać do Oleśnicy dla zwiedzenia Zamku - czymże potencjalny turysta zachęcony winien być? Wyjątkowymi atrakcjami. Czy tu w Oleśnicy znajdzie lepsze od tych w Zamku na wodzie w Wojnowicach? Albo od tych w Tucznie? To tylko te najbliższe okolice Wrocławia. Jakimi atrakcjami zachęci oleśnicki Zamek? Nie ma Sali Cecylii. A i Sala Zofii - cóż, ciekawe freski, ale sama jest pusta. Usługi gastronomiczne? Turysta wyjdzie głodny. Najbliższe otoczenie Zamku, cóż zaproponuje turyście, by został w Oleśnicy na dzień, dwa? Ubogo. Turysta, gdy tylko zatrzyma się przed Zamkiem, gdzie zaparkuje, a i co zobaczy? Zobaczy obskurne otoczenie wejścia do Zamku.

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • Maria | 2018-02-27 00:45:42

  Turystów i tak nie będzie ale pozostaje tylko i tylko wiara taki jest widok od lat putostanu w rynku

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • dzejk | 2018-02-26 21:32:41

  Proponował bym udział w targach za granicą i promowanie naszej podstrefy by sciągnąć nowych inwestorów jak robiły inne miasta kiedyś.Nowe miejsca pracy to więcej siana!!!

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • fani z działki | 2018-02-26 20:16:38

  Krzysiu, a tak poza tym nic ci nie dolega!

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • Krzysztof A Kowalski | 2018-02-26 18:54:27

  A jako miasto - pochwalono się "Pod blachą", ruinami "Czerwonych koszar", profanacją nagrobków przy ul. Matejki, szczerbatymi gzymsami przy ul. Sejmowej 11, popadającym w ruinę budynkiem przy ul. 11 Listopada 22, zaniedbanymi bramami zabytkowymi przy ul. Mickiewicza, zaniedbanymi parkami przy ul. Daszyńskiego i Mickiewicza?

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

 • Krzysztof A Kowalski | 2018-02-26 18:50:28

  Czy w ramach zwiedzania zamku jest zwiedzanie Sali Cecylii? Czy na folderach Zamku widać to okno, które zasłania baner reklamowy? Czy pokazali też jak pstrokate jest otoczenie wejścia do Zamku?

  zgłoś naruszenie regulaminu ›

Pozostaw pole puste:

Treść

Imię nazwisko / nick


Redakcja zastrzega sobie prawo zmian, skrótów bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające jej prawa lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego.

Copyright © 2013 olesnica24.com