amazon

Tematy

Miasta

Serwisy

Wiadomości

Dodaj komentarz | Wyślij zdjęcie lub film | Wydrukuj

Policjant ratuje po slużbie

16.02.2018

wyświetleń: 888

Był po służbie. Wracał do domu. W Bierutowie zauważył płomienie wydobywające się z komina...

Wracający po służbie policjant z wrocławskiego komisariatu na Ołbinie (jest tam dużurnym), przejeżdżając przez jedną z miejscowości w powiecie oleśnickim, zauważył płomienie wydobywające się z komina domu wielorodzinnego. 

Podejrzewając, że zapaliła się sadza w kominie wolno stojącego budynku, zareagował natychmiast. Funkcjonariusz w pierwszej kolejności zawiadomił straż pożarną, a następnie, nie czekając, wbiegł do budynku i zaalarmował mieszkańców o niebezpieczeństwie.

Dzięki szybko przeprowadzonej przez niego akcji, wszyscy bezpiecznie opuścili swoje lokale. Wrocławski policjant pomógł również opanować sytuację, wyłączając wspólnie z jednym z lokatorów piec i jego nawiew, co zapobiegło rozprzestrzenianiu się ognia i sadzy.

Chwilę po tym na miejscu pojawiły się służby ratownicze, które zgodnie oceniły, że szybkie i zdecydowane działanie policjanta zapobiegło traged
ii.


autor: (OAI)powrót ›

Zobacz także

Pali się Ilpea

Potężny pożar trawił zakład Ilpei w Chełstówku. Walczyły z nim 32 zastępy strażackie... ...

Pali się na Wrocławskiej [AKTUALIZACJA]

Poważny pożar na poddaszu kamienicy na ulicy Wrocławskiej. Straż ewakuuje mieszkańców... ...

ReklamaKomentarze

Pozostaw pole puste:

Treść

Imię nazwisko / nick


Redakcja zastrzega sobie prawo zmian, skrótów bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające jej prawa lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego.

Copyright © 2013 olesnica24.com