cracovia

Tematy

Miasta

Serwisy

Kultura i rozrywka

Dodaj komentarz | Wyślij zdjęcie lub film | Wydrukuj

Zrób sobie portret!

14.02.2018

wyświetleń: 385

Autor zaprasza do udziału w sesji każdego, kto chciałby stanąć na kilka minut przed obiektywem

„Twarze Polaków – portret społeczeństwa” to projekt fotograficzny Wojciecha Grzędzińskiego mający na celu pokazanie nas, Polaków, w 2018 roku. Tym razem przenośne studio fotoreportera zawita do Oleśnicy. Autor zaprasza do udziału w sesji każdego, kto tylko chciałby stanąć na kilka minut przed obiektywem.

- W imieniu Wojciecha Grzędzińskiego zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w sesji portretowej, która odbędzie się 17 lutego (w sobotę) w godz. 11 -17 w harcówce przy biurze Komendy Hufca ZHP Oleśnica (Oleśnica, ul. Lwowska 3) - hm. Marlena Piotrowska, zastępczyni komendanta Hufca Oleśnica .

Zdjęcia bohaterów publikowane będą na stronie www.twarzepolakow.pl oraz na profilu facebookowym poświęconemu “Twarzom Polaków”. Ponadto każdy uczestnik sesji otrzyma mailem wybrane zdjęcie oraz dzień po sesji odbitkę fotografii Fuji Instax.

Wojciech Grzędziński – (ur. 1980, w Warszawie). Fotoreporter. Laureat kilkudziesięciu konkursów fotograficznych w tym World Press Photo, Visa D’Or, NPPA, Sony World Photography Awards, Grand Press Photo i in. Autor zdjęcia roku 2009 i zdjęcia dekady (2014 rok) w konkursie BZWBK Press Photo. Juror ogólnopolskich i lokalnych konkursów fotograficznych. W fotografii interesuje się człowiekiem i emocjami. Fotografował w strefach konfliktów zbrojnych. W latach 2011-2015 szef zespołu fotografów w Kancelarii Prezydenta RP i fotograf osobisty Prezydenta RP. Stypendysta Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego na rok 2014. Członek Związku Polskich Artystów Fotografików.

Projekt „Twarze Polaków – portret społeczeństwa” realizowany jest w ramach stypendium twórczego Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Partnerem projektu jest FujiFilm Polska.


autor: (OAI)powrót ›

Zobacz także

Fotografie ze szkolnych lat

I Liceum Ogólnokształcące szykuje się do jubileuszu 70-lecia i prosi o stare zdjęcia... ...

Obfotografowali pałac

Pałac, a w zasadzie jego ruiny, stały się miejscem pleneru fotograficznego niemieckich fotograf&o...

ReklamaKomentarze

Pozostaw pole puste:

Treść

Imię nazwisko / nick


Redakcja zastrzega sobie prawo zmian, skrótów bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie, naruszające jej prawa lub innych osób albo naruszające zasady współżycia społecznego.

Copyright © 2013 olesnica24.com